Спортсмени із 7 країн світу з’їхалися до Умані на Міжнародний турнір із боксу (фото)

Опубліковано: 27.05.2016

Близько 150 спортсменів із 7 країн світу з’їхалися до Умані на Міжнародний турніру   з боксу присвяченого 71 річниці Перемоги. Змагання триватимуть протягом чотирьох днів. Під час турніру буде відібрана команда, яка представлятиме Україну на Європейському турнірі, що проходитиме у Хорватії.

У змаганнях беруть участь команди із Білорусії, Молдови, Словаччини, Ізраїлю, Литви, Грузії та України. Повідомляють center-news та додають фото події.

– Наша команда є однією із найсильніших на турнірі, – розповідає старший тренер збірної України з боксу серед юнаків  Олег Кудінов.  – До складу збірної України входять 9 спортсменів із Умані. Це найбільша кількість боксерів, яка представлена одним містом. Уманська школа боксу дуже потужна. І зараз знаходиться на стадії підйому.

14-річний Володимир Кушнір з Вінниці займається боксом із 9 років. Хлопець розповідає, що підготовка до турніру збірної України проходила в Умані.

– У нас був двотижневий збір. Кожного дня проходили інтенсивні тренування. Тож надіюся, що на змаганнях я покажу гарним результат, – говорить Володимир.

Боксер із Ізраїлю Даніель Ільюшонак готувався до змагань доволі довго. Умань на хлопця справила гарні враження.

– Українська школа боксу вважається однієї із кращих у світі. Проте все ж я надіюся на перемогу, – додає Даніель.

У перший день турніру із 9 уманчан, які були заявлені у змаганнях, боксували 7,  з них 5 пройшли до півфіналу. Одним із найсильніших представників збірної України є уманчанин Максим Дзюбейло. Хлопець займається боксом уже 4 роки і має низку нагород.

– Надіюся, що я виграю цей турнір і поїду до Європи. Дуже вдячний своєму тренеру Віктору Петриченку за те, що він мене підготував до змагань, – ділиться з нами Максим.

Фінал змагань буде проходити у неділю, 29 травня, у МБК. Початок о 11.00. Запрошуємо всіх бажаючих!

500a44935c8320008f1c713a63e32b8e_L IMG_0586 IMG_0588 IMG_0589 IMG_0591 IMG_0604 IMG_0611 IMG_0650

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.