В Умані завершився VІІ міжнародний турнір з боксу (відео)

Опубліковано: 30.05.2016

Вчора в Умані завершився VІІ міжнародний турнір з боксу серед юнаків 2002 – 2003 років народження.

Участь у змаганнях взяли 130 спортсменів з України, Білорусі, Молдови, Словаччини, Ізраїлю, Литви.

На урочистому параді відкриття були присутні почесні гості:

  • заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації – Сергій Овчаренко;
  • начальник штатної команди Національної збірної України з боксу – Богдан Качинський;
  • заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, майстер спорту України – Катерина Коваленко;
  • заслужений майстер спорту України, бронзовий призер Олімпійських ігор у Сіднеї, семиразовий чемпіон світу серед професіоналів, дворазовий чемпіон Європи, триразовий чемпіон світу серед збройних сил, срібний призер чемпіонату світу – Володимир Сидоренко;
  • генеральний секретар федерації боксу України – Ілля Гурович;
  • голова федерації боксу Черкаської області – Сергій Тищенко;
  • директор Уманської дитячо-юнацької спортивної школи, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, почесний громадянин міста Умані – Владислав Грязнов;
  • голова колегії суддів федерації боксу України – Анатолій Золотар;
  • голова Уманської міської федерації боксу „Ринг” – Роман Романюк;
  • головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії – Дмитро Лазарєв;
  • головний секретар змагань, суддя міжнародної категорії – Дмитро Дубров;
  • старший тренер збірної України з боксу серед юнаків – Олег Кудінов.

Усього буо проведено 110 двобоїв.

Результати виступів учасників із Черкаської області:

1 місце – Дзюбейло Максим (м. Умань, вагова категорія 52 кг, тренери Петриченко В., Кабанов В.);

1 місце – Івасюк Валентин (м. Умань, вагова категорія 44,5 кг, тренери Петриченко В., Кабанов В.);

1 місце – Кофан Максим (м. Черкаси, вагова категорія 62 кг, тренер Міфтахов З.)

2 місце – Колісніченко Дмитро (м. Умань, вагова категорія 35,5 кг, тренери Петриченко В., Кабанов В.);

2 місце – Шиманський Ростислав (м. Умань, вагова категорія 43 кг, тренери Петриченко В., Кабанов В.);

3 місце – Реміняка Дмитро (м. Умань, вагова категорія 50 кг, тренери Петриченко В., Кабанов В.);

3 місце – Башинський Олексій (м. Умань, вагова категорія 65 кг, тренери Петриченко В., Кабанов В.);

3 місце – Маргарян Артур (м. Умань, вагова категорія 62 кг, тренери Петриченко В., Кабанов В.);

3 місце – Макарян Натан (м. Черкаси, вагова категорія 56 кг, тренер Кіхтенко В.)

3 місце – Радченко Юрій (м. Черкаси, вагова категорія 59 кг, тренер Піскун О.)

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.