Антон Яценко: “Партія “Відродження” повинна очищуватись від людей які проявили себе не ефективно”

Опубліковано: 31.05.2016

Шановні мешканці міста Умань! Повідомляє народний депутат Антон Яценко у соціальній мережі “Фейсбук” на своїй офіційній сторінці.
Я, як народний депутат, голова Черкаської обласної організації Партії «Відродження» та Ірина Плетньова – голова фракції Партії «Відродження» в Уманській міській раді звертаємося до Вас з приводу наступного. Вважаємо, що будь-яка політична сила та політики повинні мати в собі мужність визнавати свої помилки , якщо вони допущені.
Так, коли були місцеві вибори 2015 року, ми записали до своїх лав від Партії «Відродження» двох людей, це – Моргачов Владислав Павлович та Кулінєєв Ярослав Григорович. На жаль, на сьогоднішній день ми прийняли рішення виключити їх з фракції Партії «Відродження» з подальшим позбавленням їх мандата депутата міської ради, бо на це є причини.
Моргачова Владислава Павловича нам характеризували колись, як офіцера та порядну людину, натомість він проголосував за дерибан землі в місті Умань за адресою: вул. Гонти, 3 (територія молокозаводу) і фактично взяв участь у злочинній дії, тому я, як народний депутат, голова Черкаської обласної організації Партії «Відродження» у всіх громадян прошу пробачення за цю людину і ми його зараз будемо позбавляти мандата за народною ініціативою. Впевнений, що до Нового року ця людина не буде депутатом Уманської міської ради. Щодо Кулінєєва Ярослава Григоровича, його характеризували як молоду перспективну людину, програміста. Натомість пан Кулінєєв вже після того, як став депутатом проявив себе з неетичної сторони (неодноразово він з’являвся на людях у неадекватному стані, а також вчинив певні дії , які не порівнянні з високим званням депутата міської ради). Зокрема, він публічно не підтримав ідею створення притулку для тварин, на який зараз я спільно з головою міста Умань «вибили» гроші, і деякі інші речі, які я зараз із морально-етичних міркувань не хочу озвучувати. Ми також прийняли рішення про виключення пана Кулінєєва з фракції Партії «Відродження» в Уманській міській раді з подальшим позбавленням мандата. (Кулінєєв Я.Г. округ № 4 та Моргачов В.П. виборчий округ № 5. Межі округу № 4 – вул. Комарова 1-17, 21а. Межі округу № 5 – вул. Комарова, 21, 29, 23, 25; вул. Леніна 90, 92, 102,102 а, 104, 106).
На період, поки ці люди залишаються депутатами, я беру на себе відповідальність за їх округи. Я, як народний депутат, голова Черкаської обласної організації фракції «Відродження» , Ірина Григорівна Плетньова – голова фракції Партії «Відродження» в Уманській міській раді та інші депутати від Партії «Відродження» працюватимемо на благо людей, які проживають на виборчому окрузі № 4 та окрузі №5.
Прошу вибачення за цих двох людей, але вважаю, що ми не мусимо замовчувати, а повинні очищуватися від людей, які проявили себе не ефективно, не допомагають іншим громадянам та дискредитують Партію «Відродження» та мене, як її керівника в Черкаській області. Прошу всі засоби масової інформації не політизувати надмірно це питання. Впевнений, що очищаючи Партію від людей, яким там не місце, ми робимо благо для всіх уманчан.
Звертаюсь до всіх мешканців району, округу№4 Кулінєєва Я.Г. (м. Умань, вулиці: вул. Комарова 1-17, 21а. ) та мешканців району, округу № 5 Моргачова В.П ( м. Умань, вул. Комарова, 21, 29, 23, 25; вул. Леніна 90, 92, 102,102 а, 104, 106) з проханням долучитися до збору підписів про відкликання цих депутатів за народною ініціативою найближчим часом.
P.S. «Не помиляється лише той, хто не працює». Тому, ще раз прошу уманчан вибачення за цих людей. Впевнений, що коли буде позбавлено Кулінєєва Я. Г. та Моргачова В.П. мандата від Партії «Відродження» в Уманську міську раду зайдуть достойні люди замість них.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.