В Умані порушники норм будівництва сплачують штрафи

Опубліковано: 31.05.2016

В Умані запрацював відділ державного архітектурно-будівельного контролю Уманської міської ради. Раніше орган, який цим займався, підпорядковувався Державній архітектурно-будівельній інспекції.

Про виконану роботу відзвітували начальник відділу Валентина Чорна та юрист Ростислав Шпильовий. Окрім результатів роботи, вони також розповіли, які завдання перед ними полягають.

За словами Ростислава Шпильового, основне завдання новоствореного відділу – слідкування за дотриманням вимог містобудівного законодавства, державних будівельних норм, стандартів і правил під час будівництва об’єктів нерухомого майна. До повноважень відділу також входить виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності. Інспектори відділу мають право перевіряти нерухоме майно на порушення норм будівництва та складати відповідні протоколи.

Валентина Чорна додала, що за час роботи відділу, з 17 по 30 травня, складено 3 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, винесено 3 постанови про накладення адміністративних штрафів на загальну суму 15 300 грн. До міського бюджету вже виплатили 14 450 грн. На реєстрацію до відділу надійшло 16 документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт. Проте не всі отримали дозвіл: 7 зареєстровано, 7 заявникам відмовлено в реєстрації та 2 заяви знаходяться в роботі.

Начальник відділу говорить, що окрім перевірки реєстрації нових об’єктів будівництва, проводитимуться перевірки об’єктів, зданих в експлуатацію до 17 травня 2016 року,  і, якщо будуть підстави, відповідні дозвільні документи будуть скасовані.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.