Антон Яценко: “Вітаю Вас із Міжнародним Днем захисту дітей!”

Опубліковано: 01.06.2016

Дорогі друзі! Повідомляє народний депутат Антон Яценко у соціальній мережі “Фейсбук” на своїй офіційній сторінці.
Вітаю Вас із Міжнародним Днем захисту дітей!
Діти – наше головне надбання, радість і сенс нашого життя. Вони, як ніхто в цьому величезному світі, потребують допомоги та підтримки, розуміння і турботи дорослих.
Я, як народний депутат вважаю своїм обов`язком допомагати дітям та закликаю всіх небайдужих бізнесменів та меценатів долучатися до цієї справи.
В цей день хочу перед Вами прозвітувати.
Більше 100 хворих дітей отримали від мене допомогу у лікуванні. Також я став ініціатором благодійного фонду «Сучасне село та місто», куди звертаються батьки хворих дітей за допомогою.
Протягом багатьох років я допомагаю Уманським лікарням. Зокрема, в Уманський пологовий будинок мною подаровано кардіомонітори, в Уманську дитячу лікарню – кисневий концентратор, гематологічний аналізатор, мікроскоп, пульсоксиметр, апарат УВЧ, в Уманську дитячу хірургію – дітермокоагулятор. У дитяче відділення Христинівської лікарні я подарував апарат ультразвукової діагности та дефібрилятор (пристрій, який використовується для ліквідації порушення серцевої діяльності). У центральну районну лікарню міста Монастирище я передав портативний УЗД апарат, 3 прилади для визначення серцебиття плоду, дефібрилятор, кисневий концентратор, білірубінотест, лампу для лікування жовтяниці у дітей та тонометр для визначення тиску у дітей.
На сьогоднішній день мною встановлено більше 300 дитячих майданчиків, де діти міст Умань, Христинівка, Монастирище, Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів мають змогу провести час, граючись.
Щоб дітки навчались із захопленням та отримували дійсно якісну освіту з допомогою комп’ютерної техніки, в рамках програми «Комп’ютерний клас у кожну школу» я передав більше 300 комп’ютерів в навчальні заклади міст Умань, Христинівка, Монастирище та сіл Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів, сіл Легедзине та Вишнопіль Тальнівського району.
Закликаю всіх бізнесменів, меценатів, державних службовців та депутатів різних рівнів допомагати дітям, які цього потребують.
Ще раз вітаю всіх із Днем захисту дітей! Вони – наші «квіти життя», які потребують любові і турботи дорослих!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.