З 30 травня в Умані розпочали роботу літні табори (фото)

Опубліковано: 01.06.2016

З приходом літа в батьків з’являється питання: чим зайняти дітей, поки знаходишся на роботі? На допомогу їм приходять літні табори.

Проте влаштувати дитину до табору – справа непроста та до того ж не завжди дешева. У таких випадках батьків виручають літні пришкільні табори. Вони відкриваються для учнів конкретної школи, де за кожним загоном закріпелний вчитель, або декілька. В Умані літні пришкільні табори розпочали свою роботу з 30 травня.

Прикладом є табір, що організований Уманською міською гімназією. Особливою рисою цього табору є спрямованість на вивчення англійської мови. Завдання школи оргінізувати діяльність учнів так, щоб окрім розваг та спілкування, діти отримали знання з різних сфер життя і розвивали свої мовленнєві навички англійською. Учні поділені на загони за віком, за кожним загоном закріплений вчитель чи декілька. Задля кращого засвоєння мови, з учнями окрім вчителів займаються американські волонтери, а також старшокласники, які гарно володіють мовою.

Табір має чіткий розпорядок дій кожного загону. Робота табору починається о 08:30 із зарядки. Її виконують усі загони. Після зарядки волонтери навчають дітей музичним, рухливим іграм. Трохи пізніше учні прямують до їдальні на сніданок. Після сніданку в кожного загону є свої заняття. Це обов’язково урок англійської мови. Теми занять підбираються ретельно, щоб зацікавити учнів та поглибити їх знання з різних сфер. Також в учнів може бути заняття з фізкультури або танці. Після занять учні виконують завдання, які придумали для них волонтери. Кожен день у таборі є тематичним: День екології, День посмішки. Виконуючи завдання волонтерів, учні отримують оцінку за свою групову роботу. Оцінки записуються у паспорт загону, підраховуються і в кінці визначється переможець, який отримує винагороду. Після різномнітних конкурсів учні йдуть обідати і о 14:00 табір припиняє роботу.

Загалом діти в таборі дуже рухливі та активні, вони грають у різні спортивні ігри, у шахи, малюють, вирізають з кольорового паперу, ліплять з пластиліну тощо. Проте вчителі зізнаються, що сучасних дітей дуже важко зацікавити грою на свіжому повітрі, тому що великий вплив на них мають технічні засоби. Але, незважаючи, на це вчителям та волонтерам вдалося зацікавити учнів та навчити чомусь новому. 2 4 6 8 103

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.