Гороскоп для уманчан на 3 червня

Опубліковано: 02.06.2016

Овен (21 березня – 20 квітня)
Настав час діяти, втілювати в життя давні задуми. Овни правильно вибирають союзників, навіть якщо мають мінімумом інформації, з першого погляду розуміють, з ким можна мати справу, а від кого краще триматися подалі. Можливі грошові надходження, вдалі покупки і інвестиції. У сфері особистих відносин також переважає вплив позитивних тенденцій, день сприятливий для спілкування, відвідування дружніх вечірок. Якщо ви збираєтеся на побачення, приділіть максимум уваги своєму зовнішньому вигляду – виглядати бездоганно сьогодні особливо важливо.

Телець (21 квітня – 21 травня)
Перша половина дня складається виключно вдало, відкриває перед багатьма Тільцями можливість для професійного зростання, дає шанс зав’язати корисні знайомства. Намагайтеся частіше бувати на людях, не соромтеся привертати до себе увагу, розповідати про свої успіхи. Можна і потрібно висловлювати свою точку зору з спірних питань, виявляти ділову ініціативу. Ввечері – час розбіжностей, суперечок, обміну докорами і претензіями. Ви намагаєтеся бути тактовними і делікатними, але не завжди вдається зберегти спокій. Намагайтеся не критикувати тих, хто старше вас.

Близнюки (22 травня – 21 червня)
Максимально ефективно використовувати першу половину дня: в цей час можна багато чого домогтися, якщо не сидіти склавши руки і не чекати, поки ваші проблеми вирішать інші. Надалі у багатьох представників знаку виникають сумніви у правильності поставлених цілей та обраного шляху. Близнюки втрачають впевненість у собі, потребують схвалення та емоційної підтримки близьких. Вечір буде напруженим, причому, не стільки з-за якихось неприємних подій, скільки із-за похмурих думок, які вам ніяк не вдається прогнати. Відпочиньте – займіться якимось нескладним цікавою справою, яке дає волю фантазії.

Рак (22 червня – 23 липня)
Сприятливий день. Ви обмірковуєте кожен крок, нікому не дозволяєте квапити вас, а тому не робите помилок, про які довелося б шкодувати. На роботі багато Раки виконують роль миротворців: згладжують гострі кути, мирять свариться, врегулюють конфлікти. Ваші зусилля на цьому терені не залишаться непоміченими. Легко і гармонійно складаються стосунки з близькими. Для багатьох Раків день буде пов’язаний з цікавими романтичними знайомствами; представники знаку з задоволенням кокетують і фліртують. День добре підходить для поїздок.

Лев (24 липня – 23 серпня)
Дещо дається легко, але в справі, яке для вас особливо важливо, досягти потрібних результатів поки не виходить. Будьте терплячі і наполегливі, реагуйте на критику максимально спокійно, і взагалі менше прислухайтеся до чужої думки і більше керуйтеся власними уявленнями про те, що потрібно робити, а що – ні. Знайомства зав’язуються легко, ви справляєте гарне враження, але несприятливі обставини можуть перешкодити розвитку відносин, якщо ви не проявите ініціативу. Можна дозволити собі невеликі незаплановані витрати, спонтанні покупки піднімуть настрій.

Діва (24 серпня – 23 вересня)
Цей день не позбавлений труднощів, але ви до них внутрішньо готові і душевної рівноваги не втрачаєте. Справа, якій ви останнім часом віддавали багато сил, не рухається; затримки можуть дратувати і засмучувати, але з-за них не варто кидати розпочате. Є шанс отримати підтримку впливової особи або надзвичайно корисний і своєчасний рада досвідченого людини. Багатьох Дів порадують події другої половини дня. До вас тягнуться люди цікаві і незвичайні, спілкування з ними подарує багато приємних емоцій. Дівам-батькам рекомендуються поїздки і прогулянки з дітьми.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)
Прекрасний день для роботи і вирішення творчих завдань. Ви не відволікаєтеся від того, що для вас дійсно важливо, дієте і приймаєте рішення самостійно, аналізуєте ситуацію і робите правильні висновки. Представники знаку дуже енергійні і зібрані, тому встигають навіть більше, ніж планували. Можуть виникнути проблеми в особистих стосунках, можливе отримання інформації, яка стане причиною розчарування в коханій людині або просто надовго зіпсує настрій. Обережніше з новими знайомими: сьогодні ви схильні думати про них краще, ніж вони того заслуговують.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)
Сприятливий день у багатьох відношеннях. Вдається, нарешті, довести до кінця складна і важлива справа, якій ви присвятили чимало сил, в тому числі і душевних. Можливо значне поліпшення фінансового становища (наприклад, за рахунок повернення великого старого боргу або отримання давно обіцяної премії або іншої винагороди). Юридичні конфлікти вирішуються сприятливим для вас чином. Легкість, з якою ви приймаєте рішення, насторожує оточуючих, але пізніше вони визнають вашу правоту: навіть у складних і заплутаних ситуаціях ви робите вірно. Відповідний день для зустрічі з людиною, яка вам дуже подобається – буде неважко зробити найкраще враження.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)
День чи піднесе сюрпризи: події розвиваються у відповідності з вашими очікуваннями, ніщо не заважає реалізації планів. У разі ускладнень зверніться до старих друзів і перевіреним союзникам; чим раніше ви це зробите, тим менше часу займе рішення проблем. Можливі грошові надходження, добре складаються ділові поїздки. Сприятливо складається день для сімейних Стрільців: представників знаку радує спілкування з близькими, стосунки стають більш теплими й довірчими. Гостра інтуїція; розмірковуючи про майбутнє, багато представників знаку можуть передбачити, як будуть розвиватися події.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)
Труднощів день не позбавлений, але всі вони передбачені, а тому не застануть вас зненацька. Не виключені й успіхи; особливо значними вони будуть у Козерогів, які не бояться вступити в боротьбу з більш сильним противником, готові відстоювати свою точку зору в суперечках з сильними світу цього. Сприятливий день з точки зору особистих відносин (особливо для Козерогів-чоловіків). Ваші поради корисні близьким, причому навіть тих, чий життєвий досвід значно перевершує ваш. В поїздки краще відправлятися разом з друзями, у великій компанії.

Водолій (21 січня – 19 лютого)
День складається добре, найбільш значні зміни на краще можливі у сфері особистих відносин. Це стосується і самотніх представників знаку (їм зірки обіцяють нові знайомства), і тих, хто вже зустрів свою «половинку». Сімейні стосунки гармонійні, близьких ви розумієте з півслова, і вони відповідають вам тим же. Успіхи в роботі – наслідок вашого вміння ладити з людьми, знаходити потрібні слова для кожного. Ви не помиляєтесь у виборі союзників, грамотно проводите переговори з партнерами, знаходите підхід до керівництва.

Риби (20 лютого – 20 березня)
Перша половина дня проходить спокійно і приємно, хоч і не приносить великих успіхів. Ви просто отримуєте задоволення від того, що робите, обговорюєте з цікавими людьми питання, які вас хвилюють, використовуєте будь можливістю навчитися чомусь новому і розширити кругозір. У другій половині дня з’являються хороші ідеї, в основному стосуються комерційної діяльності або пошуку нових джерел доходів. У цей час також можна робити покупки, в тому числі великі: вони будуть вдалими.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.