На Уманщині 90-річний чоловік бореться з підприємством через “золоту” статую Леніну (фото)

Опубліковано: 02.06.2016

На Уманщині знов відбувся конфлікт через демонтування пам’ятника Леніну, тепер уже у с. Городниця. Товариство «Новий  світ-агро» має на своїй території ще один пам’ятник, який зносити не збираються.

Голова сільради стверджує, що немає на це компетенції, а власник підприємства вважає, що він нікому не заважає.  Тому за демонтування Леніна взявся 90-річний місцевий житель Михайло Балановський.

Чоловік звернувся із заявою до Уманського відділку, звинувачуючи власника підприємства у порушені закону про декомунізацію, вимагаючи відкрити кримінальну справу проти власника підприємства, попередньо знісши причину конфлікту.

«По всій Україні знеси, а у нас стоїть. При чому не старий облізлий а гарний, позолочений. Пам’ятник Леніну, хоч і знаходиться на території підприємства, але щодня повз нього проходить близько сотні людей, і це не лише працівники. Місцеві жителі, що не працюють на  ТОВ «Новий світ-агро»  приходять на підприємство, щоб здати в оренду землю, укласти договір,  і для села це стало публічним місцем.  Подаю заяву до поліції для того, щоб знесли пам’ятних душогубу, і покарали законом того, хто його прикриває» – коментує Михайло Балановський.

Сільський голова свою причетність до справи не визнає: «Я знаю про пам’ятник, але зробити з ним нічого неможу, так, як він знаходиться на території підприємства, яке не входить в адміністративні межі села.»

Власник підприємства, Віктор Шилюк, прокоментував події так: «Це приватна власність, тому зі своєї сторони я порушення не бачу».
Проте дізнавшись, що на нього завели справу, пообіцяв знести пам’ятник під час ремонту. Але, коли буде зроблений ремонт, досі невідомо.

7

6

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.