Уманська Центральна районна лікарня – поповниться медичним обладнанням (пересувним флюорографом)

Опубліковано: 02.06.2016

За сприяння народного депутата Антона Яценка до кінця серпня в Уманську центральну районну лікарню буде закуплено пересувний флюорограф, який буде обслуговувати мешканців Уманського, Христинівського, Монастирищенського, Тальнівського та інших районів.

«Я, як народний депутат звернувся до голови Черкаської обласної державної адміністрації пана Юрія Ткаченка та депутатів Черкаської обласної ради, а також до депутатів Уманської міської ради і Уманської районної ради з приводу співфінансування даного проекту. Вважаю, що це питання буде вирішено найближчим часом і мешканці зможуть обстежитись на високоякісному медичному обладнанні»,- прокоментував народний депутат Антон Яценко.

Флюорографічне дослідження виявляють такі недуги як, поразку діафрагми і плеври, хворобу легенів, серцево – судинні захворювання, як є одними з важко виліковних , проте , все ж лікування виявиться успішним , якщо кожна з цих хвороб буде діагностована на ранніх стадіях.

«В Уманському районі проживає понад 44 тисячі жителів. Багато з них не мають можливості виїхати до міста, щоб пройти флюорографічне обстеження, тому флюорограф привозитимуть до сільських амбулаторій. Планується, що за один день обстеження проходитимуть близько 100 осіб», – коментує головний лікар Уманської центральної районної лікарні Інна Добрянська.

На позачерговій сесії в Уманській міській раді, яка відбулася 26 травня, мер міста Умань Олександр Цебрій подякував Антону Яценку за значний внесок у медичну галузь міста Умань.

13254492_887252438087218_2014136246301587794_n

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.