Уманський “свободівець” подаватиме до суду на журналістів за наклеп (фото)

Опубліковано: 02.06.2016

Нещодавно на сайті «Вечірня Умань» з’явився скандальна стаття: «Хасиди знайшли у свободівця пивбар і червоний Форд Мустанг». За словами депутата, журналісти не перевіривши дані, не зібрали правдиву інформацію про  депутата Уманської міської ради партії «Свобода», Сергія Алексєєва звинуватили у назаконності доходів, у володінні пивбаром у центрі міста і  червоним Фордом Мустанг, і все це при тому, як зазначалось у статті, що він – безробітній.

c-e5JhM_a44

LkYz3hzAdKE

VQgy6rrv7QE

Тож журналісти Умань News зустрілись сьогодні з депутатом міської ради, для того, аби прояснити дану ситуацію.

  • «Партія «Свобода» VII скликання постійно відстоює права, інтереси та позиції жителів Умані, тому було зроблено замовлення безпосередньо на мене, депутата Уманської міської ради, Сергія Алексєєва, та скинуто фейком інформацію в соціальних мережах, про те, що я ніде не працюю, маю у власності дорогий автомобіль, займаюсь незаконним торгом», – розповідає Сергій Юрійович.

На дану ситуацію прокурор міста відреагував миттєво та негативно. Не маючи змоги провести розслідування, подати запити у відповідні органи та взяти витяг про автомобіль який знаходиться у власності депутата; також взяти витяг з державного реєстру майна; аналогічно зробити запит у податкову – чи не займається Сергій Юрійович підприємницькою діяльністю, – цього всього не було зроблено.

13239086_109385106145303_6322590972813116608_nЧерез певний час, після виходу скандального матеріалу, до депутата прийшов участковий та запропонував поспілкуватись, на підставі розпорядження прокурора про здійснення перевірки фейкової сторінки. Таку вказівку надав прокурор.

– У файлі було вказано ім’я «Олексіїв Сергій Юрійович»,  на що я відповів, що прокурор помилився адресою і тут немає ніякого «Олексієва». Тож що я можу сказати? Здійснена перевірка була не обґрунтованою та незаконною.

  • «Якщо за моєю машиною біжить собака і гавкає, то це не означає, що я візьму її в машину і посаджу за кермо» – так прокоментував ситуацію з журналістами які не перевіряють факти, а довіряють фейковим сторінкам, депутат Уманської міської ради Сергій Алексеев.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Також журналіст Умань News – Чорна Тетяна – дізналась, як планує  Сергій Юрійович виходити з даної ситуації:

  • Планую жити далі і звітуватись за свої дії перед матір’ю, батьком та Богом, а не перед ЗМІ. Також я думаю подавати в суд на газету. А потім зроблю депутатський запит до Генпрокуратури, аби перевірили діяльність та роботу Уманської прокуратури. На мою думку, влада змінилась тільки на папері.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.