Студентка УДПУ представляла університет на Всеукраїнському антикорупційному заході (фото)

Опубліковано: 03.06.2016

Уманське відділення Студентського антикорупційного агентства взяло участь у Всеукраїнському студентському заході «Стратегічна сесія Студентського антикорупційного агентства», що проходив в Ізмаїлі в травні цього року.

У заході взяли участь представники майже всіх регіональних відділень САА в Україні. Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини був представлений секретарем студради УДПУ, заступником голови студради міста, студенткою ІІ курсу факультету мистецтв Надією Оленіною.

Стратегічна сесія представляла собою тренінги з командоутворення, підготовку і складання грантових проектів та антикорупційну діяльність. Британська Рада та Міжнародний Фонд «Відродження» виконували роль спікерів тренінгів. Студентами різних регіонів було обговорено перспективи діяльності студентських антикорупційних агентств.

Захід відбувався впродовж трьох днів під керівництвом голови правління ГО «Студентське антикорупційне агентство» Микити Андрєєва. Студенти визначили завдання організації, обговорили юридичний статус, повноваження і методи роботи регіональних підрозділів, вирішили питання внутрішнього документообігу.
Також на захід були запрошені експерти, які проводили тренінги і надавали студентам консультації з деяких питань. Практичні рекомендації напрацьовані в ході Стратегічної сесії направлені на реалізацію їх у діяльності Уманського відділення САА.

1

2

3

4

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.