Гороскоп для уманчан на 4 червня

Опубліковано: 04.06.2016

ОВНИ.

Рух – це життя, унікальний творчий стимулятор. Не сидіть квочкою, міняйте обстановку, коло знайомств, цікавтеся всім, будьте в курсі всіх новин. На роботі слід працювати не шкодуючи сил (ледарям, саботажників ганьба!), це доленосне завдання.Вчіться, надолужуйте прогалини в професійних знаннях, підвищуйте інтелектуальний рівень.Пусті балачки протипоказані. Регулярно контролюйте себе, щоб тривалі розбіжності з шефом не погіршити конфліктом. Йти в багнети проти нього сенсу немає.
Спілкуйтеся з людьми на конструктивні теми – отримаєте дорогоцінну інформацію, зумієте домовитися з вигодою для себе, що позитивно вплине на майбутнє. Зараз вам притаманний тверезий практичний розум плюс інтуїтивний “нюх”, що принесе чудові плоди у всіх сферах буття.
До кінця червня слід виконувати чужі бажання, це розплата зі своїми кармічними боргами.

ТЕЛЬЦІ.

У фінансовій сфері намічається успішне “перезавантаження”. Якщо надійдуть ділові пропозиції, просійте їх через раціональне сито, закладається матеріальний фундамент на майбутній рік, де все залежить від вашого практичного розуму, вміння вести ділові переговори, балансувати між “хочеш” і “повинен”. Фортуна зараз “працює” на ваш харизматичний імідж, але один в полі не воїн. Розривати узи з давніми партнерами не слід, тут ви приречені разом співпрацювати, підставляти плече один одному, вміло господарювати, розподіляючи матеріальні ресурси. І не нарікайте з приводу нестачі любові, уваги, турботи. Це ваша доля. Запити половинки мотивовані кармічно і не слід їх звинувачувати в скупості, егоїзмі.

БЛИЗНЮКИ.

Творчий потенціал фонтанує, виходьте з підпілля на передову. Якщо не щастить у кар’єрі (там витає дух обману, ілюзій) не рвіться в закриті двері.Перезавантажуйтеся! Потрібно міняти себе і своє ставлення до життєвих цінностей, позбавляючись від відпрацьованих програм, поганих звичок, залежностей. Завдяки впливовості, чарівності, таємним джерелам інформації пощастить заручитися підтримкою високих покровителів, успішно вирішити ділові питання. На службі дежавю, належить надолужувати старі “хвости” зобов’язань до кінця червня. Займайтеся благодійністю, уникайте конфліктів. Якщо не вдається взяти реванш у боротьбі з давніми перешкодами, боргами (кармічними), не перетворюйте їх на ворогів, а йдіть на компроміс, виконуйте свої зобов’язання.
Регулярно дбайте про благополуччя сім’ї, це святий оазис, який гріх оскверняти.

РАКИ.

Майбутнє гостинно відкриє двері, якщо зумієте “перетворити” приятелів, колег, покровителів, компаньйонів в друзів. Гряде “трансформаційний” перелом, де потрібно позбавлятися від комплексів, негативних нашарувань в душі, ламати бар’єри психологічної залежності, що заважає успішній самореалізації. Завжди повертайте борги, надолужуйте упущення в роботі, не бійтеся стикатися з труднощами. Головне – нікому нічого не нав’язувати, не афішувати власні проблеми. Тільки коли вас попросять! Перевтоми загрожують хворобами, мудро чергуйте працю з відпочинком, намагаючись задовольнити вимоги давніх ділових партнерів. Усередині “орати” на них ви зобов’язані до середини серпня, віддаючи кармічний борг. На любовному фронті дежавю, зустрічайте давніх коханців, спокушайте шефа.

ЛЕВИ.

“Преображення” торкнеться дружньої сфери. З “орбіти” братства підуть ті особи, з якими є конфлікт інтересів. Перелом відносин відбудеться з давніми колегами, діловими партнерами, благовірними, якщо між вами пробігла кішка “вигоди”. Досить зображати кохання, вам набридла ця бутафорія. Це стосується і роботи, яку насильно ну ніяк не полюбити, а потрібно! Якщо хочеться пурхати на крилах духовних відносин, продемонструйте на власному прикладі, яким потрібно бути. Друг пізнається в біді. І ви зобов’язані довести правильність цього постулату на шкоду собі. Іншого варіанту немає. Тоді будете бажані й кохані. Зараз рейтинг популярності в соціумі високий, ловіть будь-який момент для нових знайомств. Якщо хтось припав до серця, беріть ініціативу в руки, підключайте особисту чарівність і знайомтеся. Вдома сумлінно тягніть сімейний віз, (тут екскурс в минуле), розгрібаючи (до кінця червня) давні робочі “завали”, займайтеся домашнім благоустроєм.

ДІВИ.

Насуваються пертурбації в службовій діяльності, можливі кадрові ротації, зміна статусу, керівництва. Кар’єра на волосині. Визначтеся з професійним покликанням, якщо робота не до душі, пора її змінити і не насилувати себе. Адже замасковане під службову відповідальність незадоволення все одно вибухне, як вулкан, рано чи пізно. А якщо ви її обожнюєте, так тримати! Боріться за місце під сонцем, керуючись мудрістю, практичністю і високою власним авторитетом. Це найвпливовіший важіль. Пора засвоїти, що в цьому році ви капітан на судні, навіть якщо воно дало тріщину, усувайте проблеми собі на шкоду, дезертирувати не можна! Турбота про сім’ю – важка ноша, контролюйте, щоб вона не поглинула ресурси, призначені для роботи, бізнесу.

ТЕРЕЗИ.

Ви на гребені популярності, “розкрутка” іміджу набирає динамічний темп.Демонструйте таланти, досягнення, чарує щирістю, не лицемірте. Відкрито говорите правду в очі, можна в грайливій гумористичній формі, цим ви допоможете людям виправитися, стати на шлях істини. Якщо у вас є таємна (сімейна) екстремальна проблема, ходите по лезу ножа, її вдасться вирішити, завдяки компетентній інформації, вигідним контактам і таємним покровителям. Тільки не грішіть совістю, в цьому році ви під всевидячим оком Творця! Якщо вдома погано, незатишно, “дістають” сусіди, діти – шукайте корінь неприємностей в минулому, переосмислюйте свою поведінку. Віддушиною стануть подорожі (відпустка), джерело натхнення знайдете далеко від рідних місць. Боржників “потрусіть”, до кінця червня їм слід повернути вам борги.

СКОРПІОНИ.

Щастя вашої долі в партнерській співдружності. Якщо діловий союзник – один (або навпаки), співпраця в перспективі буде врожайною. Хоча зараз доводиться ледь зводити кінці з кінцями через брак грошей. Бажання розходяться з можливостями. Дійте тихо, хвалитися на публіці протипоказане, це вас обеззброїть, знекровить енергоресурси. Нині йде духовне “перетворення”, життя переходить в іншу фазу, коли потрібно “танцювати” під музику інтересів оточення, одночасно рухаючись вперед (черепашачим темпом) власні задуми. Ті, хто вам зобов’язаний (домочадці, знайомі, приятелі) з великою пробуксовкою віддають борги. І, на жаль, роблять не вам, а собі гірше.

СТРІЛЬЦІ.

Хто з вами, хто проти вас – стане очевидним. Соціум поляризується, конфронтація посилиться. Ви вперті, принципові, тому, недооцінивши супротивника і схрестивши шпаги інтересів, ризикуєте програти. А основне завдання – перетворити суперників на союзників. Втім, ділові компаньйони, напарники, конкуренти є віддзеркаленням вашої глибинної суті. Тому, коли щось (хтось) не до вподоби, звинувачуйте себе. Значить, не доросли. Подібне притягує подібне.
Минуле знову видасть “на гора” давніх таємних ворогів, остерігайтеся їх підступності (до кінця червня) і самі нікому нишком не робіть зла. Боротьба за кар’єрний трон (громадський статус) посилиться, дотримуйтеся посадової субординації, любіть роботу, поважайте шефа, колег, тоді з завойованих позицій вас ніхто не витіснить.

КОЗЕРОГИ.

Труба кличе освоювати трудову цілину, роботи і повноважень додасться. На службі атмосфера напружена, у роботодавців сім п’ятниць на тиждень, за що братися, щоб своєчасно все виконати на високому рівні – сказати важко. Найменша професійна некомпетентність стане каменем спотикання у відносинах з колегами, шефом. Менше критики, претензій, поважайте чужі погляди, слухайте поради, адекватно реагуйте на критику, тоді репутація не постраждає. Якщо ви особистість високої духовної культури, релігійна, значить вплив на публіку буде колосальним. А якщо ще “зелені”, працюйте над собою, “дозрівайте” і не нав’язуйте нікому свій світогляд. На дружній стезі ретроградна смуга (до кінця червня), де вам зобов’язані товариші повернути борги.

ВОДОЛІЇ.

Якщо висока небесна гостя Любов постукає в двері, радісно впустіть богиню в серце. Хочете чи ні, вам судилося стати “детонатором” любовних взаємин, без миттєвої віддачі. Вона прийде потім. У Всесвіті неодружених інвестицій не буває, згодом все повернеться. Примудріться дочекатися своєї черги. Щоб не збитися з доленосного курсу, займайтеся домашніми справами, догоджайте благовірним. Їх вимоги – на першому місці.Щиро виконуючи чужі побажання, ви завойовує кредит довіри, зміцнюєте авторитет, змінюючи власну долю на краще.
У кар’єрі (бізнесі) належить зробити екскурс в минуле, почистити Авгієві стайні (до кінця червня). Попереду 9 місяців спокус. Це небезпечна смуга для слабких духом. Міняти роботу, спеціалізацію сенсу немає.

РИБИ.

Професійна сфера (бізнес), відносини “батьки-діти”, “начальник-підлеглий” висмоктують сили і тут ви приречені на страждання (до серпня). Але не з власної вини, причина в інших людях. Які, до речі, роблять собі гірше, оскільки вас зобов’язані підтримувати. Киньте “якір” в сімейній гавані, зосередивши основні життєві ресурси на благо сім’ї, це запорука особистого щастя. Дійте в згоді з вимогами важливих для вас людей, шлюбних супутників, домочадців. Поставте їх “Я” на чільне місце, щиро поважаючи зроблений вибір. Не відвертайтеся, а підставляйте плече досвіду в скрутну хвилину. Ваші підказки, практичні поради мають доленосне значення. Уникайте вольового диктату, працюйте над собою, самовдосконалюйтеся творчо і не лізьте на рожен. Вплив на публіку зараз відсутній, для неї ви не авторитет.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.