З маршрутки вигнали “чорнобильця” через безкоштовний проїзд

Опубліковано: 04.06.2016
На черкащині у перевізників власні правила і закони. Хочуть дозволяють людям похилого віку їздити по пільговим категоріям, заманулось, мовляв ціни подорожчали, настрій змінився – вигнали із маршрутки “чорнобильця” за безкоштовний проїзд.
2_4Відверто не розуміючи такого ставлення до ліквідаторів Чорнобильської АЕС голова Черкаської міської організації чорнобильців Володимир Івасенко заявив:
“Я не розумію, коли подібне відбувається на Черкащині. Тим більше, що згідно Закону України ліквідатори мають право на безкоштовний проїзд. Але це не хвилює перевізників. Тому я звертаюся до керівництва області за допомогою. Не забувайте, хто рятував країну під час Чорнобильської трагедії”.
На сьогоднішній день у Черкасах було зафіксовано  активістами уже два таких випадки на маршрутному автобусі № 111, коли кондуктор висадив із салону ліквідаторів Чорнобильської АЕС через безкоштовний проїзд.
Тож, як буде вирішуватись дане питання? Адже переізники відверто нехтують Законом України та встановлюють власні праивла та порядки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.