Жінка потрапила до лікарні після жорстокого побиття через конфлікт з колишньою головою ОСББ (відео)

Опубліковано: 05.06.2016

Сусід жорстоко побив жінку через конфлікт з грошима ОСББ.

Постраждала Ганна Шульга була побита сусідом Вадимом Жигаловським на очах своїх власних дітей. Через побої жінку забрала швидка до лікарні. Ганна лікувалася у стаціонарі протягом дев’яти днів.

Олександр Медюлянов, лікар-нейрохірург розповідає: “Тяжко вона виходила. Отримувала консервативну терапію. Потребує нагляду досить тривалого”.

Причиною конфлікту між сусідами стало невдоволення Ганни роботою ОСББ.  Мати нападника – колишня голова об’єднання співвласників будинку, а його дружина Наталія виконувала функції голови. Ганна впевнена, що постраждала через те, що почала цікавитися роботою ОСББ, зокрема, на що йдуть кошти.

Сусідка Людмила Боровик також скаржиться на сусідів: “Наталія сказала, що в нас борг 20 тисяч по ліфтах. Мешканці поїхали в “Черкасиліфт”. Виявилося, що там заборгованість тисяча з чимось. В підсумку Вадим почав мені погрожувати. Я йому: ти мені погрожуєш? А він мені: та я таких, як ти, трьох”.

Потерпіла згадує, що під час прогулянки з дитиною у дворі будинку до них підійшов сусід Вадим: “Почав грубити, погрожувати, штовхати, а потім почав просто кулаками бити – попри те, що діти кричали і плакали. Він не зупинявся. Останній удар був такої сили, що я втратила свідомість”.

Проте виписуватися з лікарні жінка не поспішає, хвилюючись за доньок – 5-річної Мілани та 2-річної Софійки, які від побаченого пережили сильний шок.

 Нападник, Вадим Жигаловський стверджує, що то був самозахист, і додає, що його машину днями підпалили: “Машина обгоріла повністю. Он дах обгорілий. На неї поставили каністру з запалом. До цього підійшли професіонали. Замовили, видно”.

У поліції кажуть, що за фактом бійки відкрито кримінальне провадження. Відкрита стаття 125 – ч.1 ККУ. Це легкі тілесні ушкодження. Санкція передбачає штраф або виправні чи громадські роботи. У поліції кажуть – лише після закінчення лікування Ганни вони зможуть остаточно встановити тяжкість завданих травм та визначити статтю, за яку чоловіка притягнуть до відповідальності.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.