В Умані розпачало активну діяльність Студентське антикорупційне агентство

Опубліковано: 06.06.2016

Сьогодні журналісти UmanNews зустрілися з секретарем студради УДПУ, заступником голови студради міста, студенткою ІІ курсу факультету мистецтв Надією Оленіною, яка є головою уманського відділення Студентського антикорупційного агентства.

Надія розповіла про діяльність Студентського антикорупційного агентства, причини його створення та завдання.

Студентка повідомила, що ініціатива створення Студентського антикорупційного агентства надійшла від його теперішнього голови – Микити Андрєєва. Вона описує його як людину, яка хоче, щоб у державі все було правомірно і прозоро, тому і допомагає студентам. Зібравши команду однодумців, він офіційно створив громадську організацію, яка розпочала свою діяльність у багатьох областях держави. Зокрема, уманське відділення Студентського антикорупційного агентства взяло участь у Всеукраїнському студентському заході «Стратегічна сесія Студентського антикорупційного агентства», що проходив в Ізмаїлі в травні цього року.

Сама ж Надія згадує, що приєдналася до організації через те, що від багатьох студентів чула про складні ситуації, коли викладачі не закривають сесію, вимагаючи гроші. І це стосується не лише уманських університетів.  Також, окрім очевидних завдань, антикорупційне агентство планує створити гарячу лінію, за допомогою якої студенти зможуть зв’язатися з його представниками. На разі, агентство тільки починає свою діяльність, тому для багатьох це щось нове, проте до роботи вже долучаються деякі студенти за власним бажанням.

На останок. Надія Оленіна радить усім, хто в житті зіткнувся з корупцією: “Головне, щоб студенти не боялися повідомляти, що відбувається. Адже вони бояться, що, якщо повідомлять, то в них будуть проблеми: не закриють сесію, вони не закінчать навчання. Але я гадаю, що це не так. Їм потрібно боротися за свої права, відстоювати їх, а ми їм у цьому допоможемо”.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.