Шок-відео: на 1+1 показали хто “кришує” наркомафію в Умані та Христинівці

Опубліковано: 07.06.2016

На своїй офіційній сторінці у мережі Facebook народний депутат Антон Яценко подякував журналістам телеканалу “1+1” програми “Гроші” за допомогу у викритті  наркомафії в Умані. 

Окрім подяки журналістам, Антон Яценко закликає усіх жителів міст до боротьби з розповсюдженням наркотиків. На офіційній сторінці у Facebook депутат повідомляє:

“Друзі! Вдячний журналістам телеканалу «1+1» програми «Гроші» за те, що вони підключилися до моєї боротьби з наркомафією. Провели серйозне журналістське розслідування, де підтвердилося те, що «кришування» наркоторгівлі здійснюється місцевою поліцією, а саме «перевертнями у погонах»: начальником Уманської поліції Віталієм Школенком, Начальником Христинівського відділення поліції Олександром Мельником, заступником начальника кримінальної поліції Уманського РВП ГУ НП Володимиром Біликом та старшого уповноваженого сектору карного розшуку Уманського ВП ГУ НП в Черкаській області Олександром Любарським.
Я, як народний депутат вважаю, що ми не повинні ставитися до наркомафії толерантно, а навпаки випалювати наволоч «вогнем і мечем» і в першу чергу тих, хто її «кришує».
Дуже хочеться вірити, що все таки панове В. Школенко , О.Мельник , О. Любарський,В. Билик, і інші «перевертні», самі підуть зі своїх посад не чекаючи другої Врадіївки та народного самосуду.
Розумію, що боротьба дається дуже важко, тому закликаю всіх уманчан до неї підключатися, бо тільки спільними зусиллями ми здатні перемогти наркомафію.
Повідомляйте, де знаходяться наркоточки в Вашому місті або селі та про правоохоронців чи чиновників, які їх “кришують”!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.