Гороскоп для уманчан на 8 червня

Опубліковано: 07.06.2016

ОВЕН (21.03-20.04)

Сьогодні вам доведеться стати мимовільним учасником змови. Намагайтеся уникнути зобов’язань перед своїми колегами. Вийти з неприємної ситуації вам допоможуть випадкові обставини. У другій половині дня
будьте особливо уважні, спілкуючись із незнайомцями. Вигідна пропозиція може обернутися для вас втратою репутації і фінансової стабільності.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Цей день передвіщає початок всебічних змін. Сьогодні значущі для вас люди покажуть справжнє обличчя. Вам вигідно об’єднатися з особою, яка має спільних разом із вами недоброзичливців. У другій половині дня
у вас може виникнути конфліктна ситуація з коханою людиною. Вам не слід іти на поводу, проявіть наполегливість, щоб відстояти свої інтереси.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Сьогодні ваші сумніви можуть застерегти від біди і неприємностей. Уважно поставтеся до отриманої від партнерів інформації. Все, що викличе ваші сумніви, варто уважно перевірити ще раз. Викриття обману принесе вам заступництво з боку керівництва. У другій половині дня вам слід звернути увагу на своє самопочуття.

РАК (22.06-23.07)

Вранці на вас чекає серйозна розмова з керівництвом. Не поспішайте висловлювати свою думку, проявіть стриманість і терпіння. Вам варто публічно оголосити недоліки в роботі своїх колег, інакше вам доведеться
розділити чужі невдачі. У другій половині дня на вас чекає приємне спілкування з діловим партнером. Вам не варто припускатися помилок, перетворюючи ділові стосунки в романтичний зв’язок.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Сьогодні день призначений для експериментів і впровадження нових методів у свою роботу. Вам варто відмовитися від амбіцій і марнославства, щоб обрати правильну стратегію. Емоції можуть відволікати вас
від важливих речей, тому намагайтеся себе стримувати. У другій половині дня ваші конкуренти спробують піти на взаємовигідну угоду. Вам варто скористатися зручним моментом, щоб не упустити вигоду.

ДІВА (24.08-23.09)

Сьогодні весь день вам доведеться робити вибір. Проявивши жорсткість і раціоналізм, ви приймете правильне рішення. Не варто ділитися своїми планами та ідеями доти, поки ви не почнете їх реалізацію. У другій половині дня вам слід провести більше ділових зустрічей. Це вдалий час для початку перспективних стосунків. Будь-які вкладення цього дня принесуть стабільно зростаючий прибуток.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Вам слід замислитися про зміну свого ставлення до партнерів. Якщо хто-небудь не виконав свої зобов’язання, не варто давати другий шанс. Відмовившись від проблемних проектів, ви отримаєте нові можливості, які принесуть вигоду. У другій половині дня вам слід розібратися з робочою документацією. Доведеться сьогодні довше затриматися, щоб виконати всі робочі завдання.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

День принесе удачу тим, хто планує змінити вид своєї діяльності. Вашим професійним досвідом зацікавиться впливова особа. Використовуйте вдалу можливість, щоб почати свою справу. У другій половині дня на вас чекає приємна зустріч зі старим знайомим. Вільний час вам варто присвятити розвагам, які стануть винагородою за ваші досягнення.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Сьогодні вам доведеться з’ясувати стосунки з колегами. Не варто поступатися супротивникам, проявіть силу волі. Плітки за вашою спиною ніяк не вплинуть на вашу репутацію. Намагайтеся не афішувати особисту неприязнь до деяких колег. Найкраща стратегія для вас – це мудрість, витримка і стійкість до провокацій.
Увечері вам варто запросити в гості найкращого друга, щоб поділитися своїми переживаннями.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Сьогодні на вас чекає успіх у роботі з новими партнерами. Це вдалий день для вкладення капіталу і початку довгострокового партнерства. Вам варто довіритися пораді близької людини. Постарайтеся відмовитися від досвіду минулих помилок, сьогодні у вас вийде те, що раніше викликало труднощі. У другій половині дня на вас чекає зустріч із людиною з вашого минулого. Дружні зв’язки можуть принести вигідні ділові контакти.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Сьогодні вам варто переглянути своє ставлення до керівництва. Не варто чекати, що ваші заслуги хтось помітить. Вам слід відкрито заявити про свої професійні переваги, щоб отримати найкращі умови для роботи. У другій половині дня у вас можуть загостритися хронічні захворювання. Вам слід
зайнятися своїм здоров’ям негайно, інакше ви зіткнетеся з непередбаченими побічними явищами.

РИБИ (20.02-20.03)

Вранці на вас чекають неприємності по дорозі на роботу. Постарайтеся не реагувати на слова людей, які вас дратують і пригнічують. Займіться розбором рутинної роботи, це виведе вас зі стану емоційної збудженості. У другій половині дня ви отримаєте важливу ділову пропозицію. Постарайтеся докласти всіх зусиль, щоб мати гідний вигляд в очах нових партнерів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.