ШОК: в Умані підприємець жорстоко вбивав собак (відео)

Опубліковано: 07.06.2016

В Умані громада б’є на сполох. А все через приватного підприємця, Вінницького Миколу Андрійовича. За свідченням очевидців цей чоловік відстрілює собак. 

Громада міста разом з депутатами зібралися для підпису заяви про те, що Микола Вінницький займється незаконним будівництвом та збутом металобрухту. Проте це не єдині причини громадського занепокоєння. Свідки стверджують, що підприємець катує та відстрілює собак. Є докази, що 150 собак у Смілі загинули від руки цієї людини. Тепер він прийнявся за уманських тварин.

Уманчани обурено заявляють,  що міська рада виділила 85 тисяч гривень на стерилізацію собак, яких зараз жорстоко знищує звинувачений. Заяви на цього чоловіка писалися неодноразово, проте дільничий так і не з’явився, поки справу до рук не взяли депутати. Коли дільничий все ж таки зустрівся з громадою, то стверджував, що про заяви нічого не знає.

Не зважаючи на те, що Вінницькому вдавалося втекти від розгніваних уманчан, цього разу йому довелося відповідати за свої вчинки. Проте усі звинувачення чоловік заперечує і своєї провини не визнає.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.