У Монастирищі відзначатимуть І Обласне фольклорне свято автентичного та народного співу “МАРІЇНІ СКАРБИ” (відео)

Опубліковано: 07.06.2016

Організатори І Обласного фольклорного свята автентичного та народного співу “МАРІЇНІ СКАРБИ” запрошують взяти участь усіх жителів м. Монастирище, а також туристів.

 “Увага! В нашому місті Обласне фольклорне свято! Вперше! Долучайтесь!
Шановні жителі нашого міста та району! 11 червня 2016 року (в суботу) на центральному майдані міста ВПЕРШЕ!!! відбудеться І Обласне фольклорне свято автентичного та народного співу “МАРІЇНІ СКАРБИ”, приурочене 85-ій річниці від Дня народження найстарішого знавця фольклору нашого району Марії Федорівни Шандри з села Бачкурине.
На свято прибудуть виконавці народної пісні, троїсті музики та майстри декоративно-вжиткового мистецтва Черкаської та Вінницької областей.
В рамках свята будуть проводитись майстер-класи та святковий флеш-моб “Масове виконання народного танцю “Гречаники”, який побутує в нашому регіоні.
Запрошуємо всіх долучитись до виконання народного танцю, цим самим підтримати народну культуру, зберегти наші звичаї та передати їх наступному поколінню!
Перегляньте, будь ласка, ще раз відео “ГРЕЧАНИКИ ПО-КОПІЮВАТСЬКИ”, розміщене в групі, та будьте готові затанцювати на майдані Монастирища.
Початок свята 10.00. Дрес-код— вишиванки!!! Чекаємо”

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.