Свавілля Черкаського геокадастру та районної ради призвело до перекриття траси поблизу Христинівки. Відео.

Опубліковано: 08.06.2016

У селі Ягубець, 388 пайовиків не можуть отримати власну землю. Місцеві жителі вже обстукали всі пороги геокадастру, але безрезультатно. Єдиним виходом для селян стало перекриття траси Умань-Вінниця. 

Сьогодні, з Умані на Вінницю не дістатись. Як заявляють місцеві жителі, – так буде доти, поки їм не дадуть приватизувати землю підприємства «Ягубець».

«Спочатку питання приватизації ми підіймали мирним шляхом, але на сьогодні нам увірвався терпець. Усі сусідні села вже давно розприватизовані, і можуть користуватись  землею.  Якщо ж для нас єдиний спосіб отримати свою землю – це вийти на страйк, я готова перекривати трасу цілий день,» – коментує місцева жителька Лариса.

Страйкують активісти цивілізовано, пропускаючи автомобілі з маленькими дітьми, швидкі та рейсові автобуси.  Але, як стверджує Костянтин Сидорук, голова правління КСП «Ягубець»: «Це тільки попереджувальний страйк, адже люди вже втомились бути заручниками бездіяльності геокадастру. Перекриваючи трасу, ми хочемо достукатись до місцевих органів влади. Якщо ж вони нас не почують, доведеться перейти до радикальніших дій.»

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.