Гороскоп для уманчан на 10 червня

Опубліковано: 10.06.2016

Овен

Економно витрачайте енергію, інакше швидко втомитеся і стомитеся. Не плануйте найближче майбутнє, не беріться за довгострокові проекти. Проведіть вечір з книгою або фільмом.

 Телець

Сьогодні слід бути обережним у спілкуванні з оточуючими. Перенесіть переговори і обговорення важливих справ. Увечері добре зайнятися творчістю або просто розслабитися.

 Близнюки

Можуть виникнути несподівані фінансові проблеми чи знадобляться незаплановані витрати. Це може стати причиною серйозного стресу. Прийміть заспокійливе і знайдіть правильне рішення.

 Рак

Сьогодні буде багато розмов, вам доведеться спілкуватися з великою кількістю людей. Хтось буде вам лестити, хтось брехати. Спробуйте з маси інформації вибрати потрібну і важливу. Вдалі поїздки і дрібна торгівля.

 Лев

Відповідний день для фінансових операцій будь-якого рівня, для отримання доходу і вкладення грошей. У справах намагайтеся зайняти ключові позиції. Сьогодні вам знадобиться ваш організаційний талант і вміння діяти рішуче.

 Діва

Будьте обережні, є серйозна небезпека переломів і травм ніг. Ваше бажання особистої свободи та матеріальної незалежності може прийняти занадто різкі форми, спробуйте нікого не образити і не накоїти необдуманих вчинків.

 Терези

Будь-які нововведення сьогодні не принесуть позитивного результату. Вам спробують вставляти палиці в колеса, тому сьогодні не варто робити активних дій.

 Скорпіон

Можливі обмани і спокуси. Тримайте гроші при собі, уважно знайомтеся з документами, які слід підписати. За романтичними словами також може критися обман чи спокуса.

 Стрілець

Вам захочеться розслабитися, але надмірності сьогодні не підуть вам на користь. Хороший день для водних процедур, відвідування лазні. А ось алкоголь можна вживати в дуже обмежених кількостях. Зате день гарний для творчості, відвідування кінотеатру.

 Козеріг

Ваша активність і бажання змін можуть наразитися на серйозні перешкоди. Однак ваша наполегливість здатна їх подолати. Не переохолоджуйтеся у воді, є небезпека бронхіту.

 Водолій

Є велика ймовірність раптового доходу або виграшу, щасливої знахідки або знайомства з впливовим покровителем. Можливо, трапиться цікава та вигідна справа. Можливо, ваші друзі зіграють важливу роль у вашому успіху.

 Риби

Добре провести ці дні в компанії друзів, з коханими або здійснити невелику подорож. Можливо знайомство, яке сприятливо позначиться на фінансовому становищі. Дуже вдалий час для торгівлі, можна продати навіть те, що залежалася.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.