Гороскоп для уманчан на 11 червня

Опубліковано: 10.06.2016

Овен

У першій половині дня вас переслідуватимуть невдачі, які відволікають від виконання важливої справи. Вам не слід конфліктувати з оточуючими, інакше ви ускладните ситуацію. Знайти вірний вихід вам допоможе колега, якого ви вважали недоброзичливцем. Не варто відмовлятися від допомоги, якщо ви самі не в змозі впоратися з проблемою. У другій половині дня відмовтеся від поїздок за кермом, скориставшись громадським транспортом.

Телець

Ваші емоції змінюватимуться протягом усього дня. Намагайтеся сконцентруватися на виконанні одного робочого завдання, тоді вам вдасться уникнути труднощів. У другій половині дня вам слід обережно поставитися до авантюрних пропозицій. Сьогодні не слушний день для ризику та легкої вигоди. Вільний час присвятіть догляду за будинком. Купівля побутової техніки буде вдалою.

Близнюки

Вранці ви можете зіткнутися з проблемами в роботі техніки. Не варто розраховувати на свої сили, зверніться відразу по допомогу до фахівця. Намагайтеся не відкладати рутинну роботу, сьогодні керівництво може зробити перевірку. У другій половині дня вам доведеться відмовитися від запланованої зустрічі. Витратьте час із користю, зайнявшись встановленням нових ділових зв’язків.

Рак

День буде спокійним і розміреним, не зважаючи на ваш сумний настрій. Керівництво публічно відзначить ваші заслуги перед колегами. Вам варто зайнятися творчою роботою і побудовою нових планів, щоб відволіктися від рутини. У другій половині дня у вас можуть виникнути складнощі, пов’язані з втратою потрібного документа. Не панікуйте, залиште все як є, ніхто не помітить вашого недоліку.

Лев

Ваше самолюбство може зачепити однодумець, що призведе до конфлікту із співробітниками. Вам варто відмовитися від запеклих дискусій і суперечок, інакше ви підірвете свій авторитет. Сьогодні можуть загостритися хронічні захворювання. Здоров’я має бути на першому місці. Залиште свої справи і вживайте відповідних медичних заходів. Стосунки з партнером можуть загостритися через ваше нерозуміння і поганий настрій.

Діва

Сьогодні впливова особа допоможе реалізувати ваші ідеї і плани. Відкиньте сумніви в сторону, і проявіть рішучість. У другій половині дня ви отримаєте ділову пропозицію від конкурентів. Роблячи вибір, піклуйтеся про свою вигоду і фінансову стабільність. Вам слід прийняти рішення швидко, щоб не втратити свій шанс на успіх. Стосунки з коханою людиною будуть романтичними і теплими.

Терези

Сьогодні вам доведеться виступати в ролі судді. Помиривши колег, ви зміцните свій авторитет і репутацію в колективі. Вам слід приділити увагу освоєнню нової корисної інформації. Впроваджуючи сучасні технології в робочий процес, ви збільшите свою ефективність і прибуток. У другій половині дня вам варто відмовитися від пропозиції нових партнерів. Ризик сьогодні може призвести до збитків.

Скорпіон

День містичний і принесе глобальні зміни. 13-те число для Скорпіонів стане вдалим і послужить новою точкою відліку. Випадкове знайомство принесе вигідні ділові зв’язки, які швидко змінять ваш соціальний статус. У другій половині дня ризикована авантюра принесе великий прибуток. Вільний час вам варто присвятити духовним практикам. Саморозвиток і вдосконалення унікальних навичок принесуть гарні результати.

Стрілець

Сьогодні вам не варто вирушати в далекі поїздки і відрядження. Цей день принесе безліч випробувань. Ваше оточення проявить свою ворожість і недоброзичливість. Знаючи ворога в обличчя, вам легше буде справлятися з важливими завданнями. Покладайтеся тільки на свої сили, обіцяної допомоги з боку керівництва ви не отримаєте. Увечері вам варто запросити друзів і відволіктися від робочих проблем.

Козеріг

День принесе удачу винахідникам і людям творчих професій. Вигідні партнерські стосунки підвищать ваш соціальний статус у суспільстві. У другій половині дня ви зможете здійснити те, що давно не виходило. Вільний час варто присвятити своїй самоосвіти і вдосконаленню професійних навичок. Відмовтеся від походу в місця масового скупчення людей.

Водолій

Ваше самопочуття і занепад сил можуть порушити робочий план. Спробуйте зайнятися роботою, пов’язаною з документацією, щоб не напружуватися. У другій половині дня важливу ділову пораду ви отримаєте від незнайомої людини. Намагайтеся не втратити можливість мати додатковий дохід. Вечір проведіть із коханою людиною за пляшкою гарного вина.

Риби

Вранці ви зіткнетеся з дрібними неприємностями по дорозі на роботу. Намагайтеся не зіпсувати свій настрій, інакше день буде безрезультатним. Вам слід ухилитися від участі в колективній роботі. Наведіть порядок на робочому місці, щоб зняти стрес. У другій половині дня у вас з’явиться можливість поговорити з керівником про підвищення. Проявіть наполегливість і не сумнівайтеся у своїх силах, інакше зазнаєте поразки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.