Неадеквати з “ДНРа” трактують на своєму каналі в ютубі події в Умані на свою манеру ! (ВІДЕО)

Опубліковано: 10.06.2016

Громадські слухання по перейменуванню вулиці в Умані  стали приводом для пропаганди  , найцікавіше що ніби патріотична партія “УКРОП ” в Умані виступала проти вулиці  Степана Бандери ,що і стало приводом для  сюжету ДНР “Бандера не пройдет Жители Умани устроили антибандеровский бунт Умань против Бандеры”

У ході інформаційної війни з Російською Федерацією, та підконтрольними їй т.зв. «ЛНР/ДНР» здійснюється інформаційний вплив як на всю територію України так на її окремі міста та регіони.

Народ України не повинен бути байдужим до таких проявів викривлення інформації, а навіть приймати участь у проливанні світла на факт що викривляється, наприклад, шляхом коментування новини чи залишення скарги адміністраторам ресурсу.

Будь які чвари чи розрізнення в поглядах винесені на загал і розглянуті не у цивілізований спосіб можуть бути використані пропагандистами РФ та квазіреспублік , що в свою чергу може забезпечити негативний інформаційний вплив на інші регіони та міста.

Викривлення подій у місті , в подальшому може спричинити викривлення подій у житті кожного з нас – і тоді нам вже точно не буде байдуже !Дивіться робіть висновки

Оригінальне відео

 

ВІДЕО  з каналу  ДНР

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.