На Черкащині жителі трьох сіл залишилися без продуктів харчування (відео)

Опубліковано: 11.06.2016

Підприємець, який раніше постачав селянам товари, залишив жителів 3 сіл без харчів.

Лише одна крамниця на чотири села. Аби придбати молоко, печиво і хліб, селянин Михайло пройшов не один кілометр. Скаржиться, у його рідному селі із продуктами велика проблема.

Без харчів залишилася щонайменше сотня селян із Чмирівки, Рублівки та Полуднівки. Перевжано – літні люди, яким дуже важко пересуватися на такі відстані.

Протягом 12 років постачанням побутової хімії та продуктами харчування селянам займався місцевий підприємець. Проте бізнесмен думає, що клієнтів замало, прибутку нема, тому і закрив магазин. Останнього разу з’являвся декілька тижнів тому. Сільський голова намагався створити угоду з іншими бізнесменами, але ніхто із підприємців не захотів підписувати договір.

Григорію 80 років. Його дружина пече хліб сама, але інші продукти потрібно купляти, а купляти ніде. Єдине, що рятує сім’ю від голоду, це — город. Селяни вважають, що подбати про них мала б районна влада.

Наразі постачати харчі погодилися підприємці із сусіднього села. Та обачливі люди все ж планують запастись борошном наперед.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.