ШОК: на Черкащині збільшилися випадки насильства у сім’ї

Опубліковано: 12.06.2016

Черкаським патрульним за три останні місяці довелося виїжджати на виклик з приводу насильства у сім’ї аж 4 рази.Протягом трьох місяців роботи черкаські патрульні чотири рази виїжджали на виклик з приводу насильства в сім’ї. Про це повідомляє представник управління патрульної поліції в Черкасах Ганна Голик.

Ганна розповідає: “Ці виклики забирають набагато більше часу. Одного разу нам довелося гасити конфлікт між матір’ю та її 15-річною донькою протягом майже двох годин. Сусіди, що почули крики і звуки бійки, викликали „швидку“, а вже медики викликали нас. Медики в силу своєї професії були на боці дитини, але нам важливо було встановити першопричину конфлікту. Як на мене, то матір у бійці постраждала більше. Нам довелося їх буквально розтягувати по різних кімнатах, щоб втихомирити і розібратися у ситуації”.

Також Ганна Голик сказала, що їх робота не завершується лише прибуттям на виклик. Так звані “шкільні офіцери” навідуються декілька раз до сім’ї після першого виклику. До того ж у їх роботу входять лекції та різні заходи, на яких вони спілкуються з дітьми та навчають їх, як попередити конфлікти та не потрапити до небезпечних ситуацій.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.