Дорожні ремонти тривають на Черкащині

Опубліковано: 13.06.2016

Дорога Христинівка – Умань уже проїзна. Там провели ямковий ремонт. Досі цю дорогу місцеві жителі називали “дорогою смерті”.

Окрім того, завершено ремонт найбільш проблемних відрізків автошляхів у напрямку Умань – Христинівка (Могилів – Подільський – Ямпіль – Берщадь – Умань; Сушківка – Вільшана – Слобідка – Рогова – Перегонівка; Дмитрушки – Пугачівка – Старі Бабани). Нині дорожники працюють також на автодорозі Черкаси – Умань.

Там повністю замінюють дорожнє покриття. Зокрема, від кільця до Сміли та в бік Знам’янки. – Служба автомобільних доріг області цьогоріч отримала 99 млн грн на експлуатаційне утримання шляхів, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Також ми залучаємо кошти місцевих бюджетів на ремонт доріг загального користування місцевого значення. Активно долучаються і соціально відповідальні підприємці. Однак, ураховуючи стан автошляхів, цього ресурсу замало, щоб привести їх до ладу. І дуже добре, що з лобіюванням спрямування додаткових коштів області на дорожні ремонти нам допомагають наші народні депутати.

Зокрема, в межах свого округу активно працює Антон Яценко. І спасибі йому за таку позицію. Нині Черкащина серед лідерів по країні за темпами ліквідації ямковості на дорогах. Передовсім дорожники працюють на найпроблемніших напрямках. – Ремонт доріг – одне з першочергових завдань зараз, – говорить народний депутат України Антон Яценко. – І тут потрібна спільна робота на всіх рівнях. Сподіваюся, що цього року вдасться чимало зробити. Маємо добре налагоджену співпрацю з облдержадміністрацією. Тож будемо й надалі працювати задля підвищення якості доріг як Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів, так і всієї Черкащини.

Джерело: infomist.ck.ua

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.