Протидія наркозлочинності: що змінилось за 5 місяців? (фото, відео)

Опубліковано: 15.06.2016

В Четвертому територіальному Управлінні Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України підвели підсумкироботи за 5 місяців 2016 року. Спільно зі слідчим Управлінням та прокуратурою області правоохоронці розглянули проблемні питання пов’язані під час документування злочинів пов’язаних з протидіє юнаркозлочинності.

В поточному році за результатами проведених спільних заходів з незаконногообігу вилучено понад 17 000 доз наркотичних засобів та психотропнихречовин, обладнання для їх виготовлення, вогнепальна зброя, боєприпаси тавибухові речовини.

PM620image001

Активну позицію у протидії наркозлочинності в Черкаській області та й загалом в місті Умані та районі зайняв народний депутат Антон Яценко.

скачанные файлы

З початку року слідчими відкрито 40 кримінальних проваджень, за якими довстановленої законом відповідальності притягнуто 37 осіб, 26 справ направлено до суду. В буденному житті наркоторговці маскуються підзвичайних жителів багатоповерхівок, які проводячи діяльність зі збутунаркотиків покладають зусилля не привертати до себе уваги оточуючих.

На постійній основі проводиться системне відпрацювання криміногеннихрегіонів області, Смілянського, Звенигородського, Золотоніського. Як приклад з початку року на території міста Умань та Уманського районузупинено діяльність злочинних груп, наркозбувачів, які організували збутнаркотичних засобів та психотропних речовин. За результатами численнихвідпрацювань в місті Умань з незаконного обігу вилучено наркотичнихзасобів більш як на 2 000 000 гривень, до встановленої закономвідповідальності притягнуто 13 збувачів наркотичного зілля. Як результатспільної праці з територіальною громадою міста та представникамиблагодійних організацій на черговій сесії Уманської міської Ради прийнятопрограму протидії наркозлочинності на 2016 рік.

Також, 20 квітня 2016 року на рішенням виконавчого комітету Уманськоїміської Ради Четверте територіальне Управління Департаменту протидіїнаркозлочинності нагороджено почесною грамотою за співпрацю та вагомийособистий внесок в організацію боротьби з наркозлочинністю та протидіюнезаконного обігу наркотичних засобів на території міста Умань.

PM710image003

Крім того, працівниками Управління на постійній основі проводитьсяпрофілактична діяльність, насамперед в навчальних закладах середучнівської молоді з метою формування у підростаючого поколіннянегативного ставлення до вживання наркотиків, пропагування здорового способу життя. З початку року загалом по області проведено 47 зустрічей знавчаннями загальноосвітніх шкіл, в тому числі вищих навчальних закладів.

PM729image004

Джерело: СК ГУНП в Черкаській області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.