Гороскоп для уманчан на 17 червня

Опубліковано: 17.06.2016

Овен

Сприятливий день, який дозволить розширити перспективи діяльності, переосмислити накопичений досвід. Сьогодні настав саме той час, коли варто почати роботу над здійсненням давнього ділового проекту, до якого ніяк не доходили руки. Це принесе належні плоди. Врахуйте, що зараз запорука успіху – ваше близьке і далеке оточення.

 Телець

День може бути важким, принести суєту і розчарування, якщо ви не будете шукати способи зміцнення власних позицій, проявляти ініціативу та наполегливість. Ймовірні перешкоди, пов’язані або з отриманням нового місця, або з досягненням поставленої мети. Увечері не виключено погіршення самопочуття. Якщо у вас є можливість усамітнитися, скористайтеся нею.

 Близнюки

Сприятливий день. Сьогодні ви опинитеся в центрі уваги. Матеріальне становище стабілізується. Вас чекають приємні сюрпризи і втілення найбільш сильних і честолюбних устремлінь. Розвивайте комерційні зв’язки. Сьогодні чекайте ділових пропозицій і довіряйте партнерам. Фінансового успіху ви досягнете саме з їх допомогою. Будьте уважні до своїх коханих. У відносинах з близькими людьми можливо повне взаєморозуміння.

 Рак

Сприятливий день. Сьогодні ви опинитеся в центрі уваги. Матеріальне становище стабілізується. Вас чекає втілення найбільш сильних і честолюбних устремлінь. Схоже, почнуть здійснюватися давні плани. Гарний час для розвитку комерційних зв’язків. Сьогодні чекайте ділових пропозицій і довіряйте партнерам. Фінансового успіху ви досягнете саме з їх допомогою. Будьте уважні до своїх коханих. У відносинах з близькими людьми можливо повне взаєморозуміння.

 Лев

Розташування зірок не сприяє активності у сфері професійної діяльності. Низький життєвий потенціал може вплинути на працездатність, практичний підхід до справи і вміння приймати вірні рішення. Не виключені дрібні непорозуміння з партнерами чи колегами по роботі, тому необхідно спланувати розпорядок дня заздалегідь. Друга половина дня сприятлива для сімейних відносин, нових знайомств. Спілкування з особами протилежної статі буде успішним.

 Діва

Сприятливий день для спілкування з партнерами, вирішення особистих проблем, фізичних навантажень. Зірки радять відмовитися від стандартного підходу до будь-якої справи і проявити винахідливість і фантазію. Не виключено, що ви зможете проявити свої таланти та здібності на самих різних рівнях, блиснути в суспільстві, привернути увагу осіб протилежної статі. Можливі значні події в особистому житті. Добре укладати шлюби, веселитися, здійснювати подорожі.

 Терези

Сьогодні ви можете з успіхом здійснювати різні торговельні угоди, навіть ризиковані – вигода забезпечена будь-який з них. Швидше за все, вам пощастить вирішити проблеми в особистому житті. Незважаючи ні на що, вам вдасться здійснити ті мрії, які не покидали вас впродовж останнього часу.

 Скорпіон

Життєвий потенціал на високому рівні. Посилюються енергійність, сексуальність, дар передбачення. Ймовірно, все, за що б ви не взялися, буде вдаватися, і навіть з найзаплутаніших ситуацій ви зможете знайти вихід. Особливо сприятливою буде друга половина дня. Вас чекають ділові та особисті побачення. День сприятливий для подорожей, фізичних навантажень, операцій з нерухомістю, великих покупок. Зірки сприяють творчій роботі.

 Стрілець

Сприятливий день для колективних заходів, фізичних навантажень, активного відпочинку на свіжому повітрі. Настає прекрасний час для роздумів про перехід до нового роду діяльності, відновлення і зміцнення старих зв’язків або надання допомоги близьким. Ймовірно, несподівана звістка змусить вас змінити намічені плани. Намагайтеся виявляти мудрість і витримку. Швидше за все, саме цей день дозволить вам вирішити одну з сімейних проблем. Зверніть увагу на своє здоров’я. З-за різкого зниження життєвого потенціалу вкрай небажані фізичне перенапруження або дії, пов’язані з ризиком.

 Козеріг

Сьогодні найбільш підходящий день для того, щоб змінити обстановку і розвіятися, наприклад, відправившись у подорож з коханим або друзями. Це день нових зустрічей і знайомств. Але не забувайте приділяти увагу членам сім’ї, тим більше, що це життєво необхідно – не виключена сварка з ким-небудь з близьких родичів, швидше за все, членів сім’ї. Можливо, ввечері ви відчуєте наростаюче занепокоєння. Поділіться своїми тривогами з близькою людиною, не варто замикатися в собі.

 Водолій

День активної боротьби, відстоювання своїх принципів, самозахисту. Посилиться протиставлення себе навколишнього світу. Перша половина дня виявиться найбільш вдалою, сприятливої для вирішення важливих питань, великих придбань, комерційних угод. У другій половині дня можливі помилки в роботі, стресові ситуації, які віднімуть у вас багато сил і енергії. Щоб керувати ситуацією, вам потрібно критичніше оцінювати свої вчинки.

 Риби

Зірки знову беруть вас під своє заступництво. Життєвий потенціал знаходиться на високому рівні, що забезпечить успіх в особистих стосунках або удачу в комерційних справах. Підтримка впливових осіб або партнерів підніме вас на сходинку службовими сходами або принесе фінансову прибуток. Не виключена можливість виграшу або подарунка від близької людини.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.