Звернення народного депутата Антона Яценка до уманчан з приводу свавілля хасидів (відео)

Опубліковано: 17.06.2016

Народний депутат Антон Яценко звернувся до уманчан на офіційній сторінці в мережі Facebook:

“Дорогі уманчани!
Останнім часом на деяких замовних ЗМІ, а саме, на прикладі сайту «Вечірня Умань» з’явилася інформація, що я начебто є антисемітом, і якимось чином впливаю на те, щоб в Умані були акції протесту, якісь насильницькі дії стосовно хасидів.
Офіційно повідомляю, як народний депутат і просто людина, що це все повна брехня. Я навпаки виступаю за те, щоб не було ніяких конфліктів і закликаю всіх мешканців міста Умань, туристів і паломників утримуватися від будь-яких насильницьких дій, а також дій, які суперечать сьогодні діючому законодавству. Є декілька причин цих замовних статей.
Перша причина – нещодавно був конфлікт коли хасид стріляв з пневматичної зброї в людину, в ході агресивних дій хасиди спалили поліцейську машину. Звичайно, я, як народний депутат звернувся до правоохоронних органів, щоб всіх винних в цьому злочині притягнули до кримінальної відповідальності незалежно від релігійної та національної приналежності (чи то хасид, чи мешканець міста Умань).
Я вважаю, що ніхто нікому не давав такого права – стріляти в людину. Впевнений, що наприклад, в місті Єрусалим, в Державі Ізраїль, ніхто б такого собі не дозволив і чомусь там ця людина не стріляє, а в Умані собі дозволяє різні свавілля. Тому, на мою думку, не треба плутати притягнення до кримінальної відповідальності злочинця з якимись політичними мотивами та нав’язувати «ярлики».
Друга причина, більш важлива, по якій сьогодні розпочали на мене “чорну” піар-кампанію – це те, що саме за мої ініціативи, спільно з міським головою Умані паном Олександром Цебрієм утворено Держархбудінспекцію в місті Умань, яка підпорядкована міській раді. Держархбудінспекція почала штрафувати незаконні забудівлі, щоб ті сплачували гроші у міський бюджет. Тому, як мені відомо, проти мене просто іде така “чорна” піар-кампанія, а проти мера – ще більше. Я сьогодні розмовляв з ним і він каже, що його життю навіть погрожували. Я також звернусь до правоохоронних органів, бо хасидський квартал повинні привести до цивілізованого стану. Хасиди мають легалізувати всі будівлі, заплатити місту штраф, і не треба плутати наведення ладу на вулиці Пушкіна з якимось антисемітизмом .
Хочу пожартувати, наприклад, якщо б там був китайський квартал чи були якісь інші люди, які будували там незаконні забудови, ситуація була б така ж сама.
Третя причина цілеспрямованої “чорної” піар-кампанії – це те, що я намагаюсь вже більше року вирішити питання щодо безкоштовного входу для уманчан до Національного дендрологічного парку «Софіївка». Як наслідок, за моїми зверненнями порушено декілька кримінальних справ стосовно керівництва парку «Софіївка», а зокрема, директора пана Івана Семеновича Косенка. Як наслідок-публікуються замовні статті проти мене, щоб мене дискредитувати.
Незважаючи на всі ті дії, я, як народний депутат, буду відстоювати інтереси саме уманчан, бо уманчани мене обирали. Мене не обирали хасиди, мене не обирали незаконні забудовники, мене не обирали корумповані чиновники з парку «Софіївка», а обирали мене прості люди, які мешкають в місті Умань. Я буду відстоювати саме їх інтереси!
Ще раз до всіх звертаюся! Будь ласка, утримайтесь від будь-яких насильницьких дій, конфліктів, бо всі питання треба вирішувати у цивілізованому руслі, згідно з чинним законодавством України .
Дорогі уманчани! Я, як народний депутат, й надалі буду для Вас працювати і відстоювати Ваші інтереси!”

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.