ШОК: Чим займаються Уманські медики? Такого ніхто не міг передбачити!

Опубліковано: 18.06.2016

Несподіваний рейд  виявив нелегальний бізнес уманських медиків. Як виявилося, крім низької якості медичних послуг, довгих черг і неефективної роботи медиків, знайшли і факти існування на території медичних установ нелегального «бізнесу».

Що ж такого надзвичайного виявили при перевірці?
Першою несподіванкою став візит на автогосподарство медиків. За документами там обслуговують машини «швидкої» та відділу охорони здоров’я. Але по факту – працювала нічна парковка для автомобілів і СТО. Це була лише вершина айсберга. Подальше рейд виявив проблеми в усіх медичних установах міста.

 1. Стоянку приватних автомобілів на медавтогосподарстві.
 2. Ремонт приватних автомобілів на медавтогосподарстві.
 3. У міській лікарні не працював ліфт і флюорографи. У той час бухгалтер за кошти спецрахунку проводила ремонт власного кабінету.
 4. У дитячій лікарні відсутні належні умови для перебування матерів з дітьми, старі ліжка, застаріла матеріально-технічна база лікарні.
 5. На всі 7 закладів охорони здоров’я, де 500 ліжок, використовуються далеко не всі. Через перевитрати становлять мільйони гривень на рік.
 6. У пологовому будинку нестача обладнання та деззасобів.
 7. Черги в поліклінічному відділенні на здачу аналізів крові. Відсутність скарифікаторів, спирту.

Тож потрібно обов’язково ліквідувати дані проблеми та згладити усі нерівнощі, аби уманчанам та гостям району надавали якісні послуги лікування та належний догляд. Будемо сподіватись, що міська влада візьме до уваги дані недоліки, та буде активно діяти.

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.