Допомога: 422 особи Уманщини отримали грошову допомогу на суму 123 тис грн

Опубліковано: 19.06.2016

682633

На обліку у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру Уманського району перебувають 422 малозабезпечених пенсіонерів, інвалідів всіх груп та категорій, багатодітних сімей, громадян, які опинились у складній життєвій ситуації. Про це повідомляють в  Уманської РДА.

Протягом звітного періоду проведено 12 засідань комісії по наданню грошової допомоги, на яких розглянуто заяви та документи громадян району, які опинились у складній життєвій ситуації та потребують грошової допомоги з районного бюджету.

За рахунок коштів районного бюджету надано одноразову грошову допомогу 422 особам на суму 123,0 тис. грн., з них надано одноразову матеріальну допомогу на лікування та реабілітацію 1 особі, яка приймала участь і була поранена у зоні проведення антитерористичної операції на загальну суму 30,0 тис. грн.

Проведено 73 обстеження матеріально-побутових умов за зверненнями громадян та оформлено акти, які надіслано до Департаменту соціального захисту населення для надання одноразової грошової допомоги заявникам з обласного бюджету.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.