Як в Умані медичні працівники святкували професійне свято (фото)

Опубліковано: 20.06.2016

 Квіти, привітання та подяки – в Уманській районній лікарні відсвяткували День медичного працівника.

В актовій залі Уманської районної лікарні панує святкова атмосфера. У стінах медичної установи зібралися чиновники, аграрії, громадській активісти, щоб привітати медиків із їхнім професійним святом.
  • Хочу привітати наших лікарів із Днем медичного працівника України та подякувати кожному працівнику Уманської районної лікарні за те, що вони піклуються, бережуть життя та здоров’я мешканців району, – звертається керівник ТОВ «Прометей», депутат Уманської районної ради Володимир Мальченко. – Наше підприємство постійно тісно співпрацює і з районної лікарнею, і з місцевим ФАБом, і з Бабанською лабораторією. Ми надаємо матеріальну підтримку, і будемо й надалі її надавати, бо того потребує час. Адже ми повинні допомагати один одному.

Зі словами привітань до колег звернулася головний лікар Уманської районної лікарні Інна Добрянська. Вона вручила подяки за сумлінну роботу не лише працівника медичного закладу, а й сільським головам та аграріям Уманщини за плідну співпрацю.

  • Одними із головних меценатів районної лікарні за останній рік стали власники господарств, які працюють на території Уманщини. Нещодавно вони об’єдналися в одну потужну організацію «Аграрії Уманщини». До її складу ввійшли 20 найактивніших керівників господарств, – розповідає Інна Добрянська. – Вони переймаються проблемами не лише нашої лікарні, а й  кожного села, де працюють. Ми дуже вдячні їм за допомогу. Надіємося, що наша співпраця і надалі буде продовжуватися.

На святі також були присутні голова Уманської райдержадміністрації Віталій Олійник та голова Уманської районної ради Оксана Супрунець. Закінчилося привітання святковим концертом.

День медика: як лікарі Уманського району відсвяткували професійне свято

 

MALCHENKO 1ПРИВІТАННЯ

 

 Джерело: center-news.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.