На Черкащині ліквідовано 2 конвертаційні центри з обігом 100 млн грн

Опубліковано: 20.06.2016

647421За період січень – травень 2016 року за матеріалами оперативних працівників ГУ ДФС у Черкаській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 40 кримінальних проваджень, у тому числі – 21 за «тяжкими» статтями Кримінального кодексу України. З числа облікованих кримінальних проваджень 38 відсотківпроваджень припадає на кримінальні правопорушення за фактами ухилення від сплати податків. Про це  повідомила прес-служба ГУ ДФС у Черкаській області.

З початку року співробітники податкової міліції виявили 5 цехів з незаконного виготовлення паливно-мастильних матеріалів та лікеро-горілчаних виробів. В межах операції «Акциз-2016» з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на загальну суму понад 11 млн. грн., зокрема: алкогольних напоїв – на 1 млн. грн., спирту – на 2,4 млн. грн., паливно-мастильних матеріалів – на 5,8 млн. грн., та транспортних засобів – на 2 млн. гривень. За фактами незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизної продукції розпочато 11 кримінальних проваджень.

За напрямом боротьби з кримінальними правопорушеннями у бюджетній сфері за матеріалами податкової міліції області з початку року розпочато 9 досудових розслідувань, пов’язаних з привласненням (розкраданням) бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем переможцями тендерних закупівель на загальну суму 9,1 млн. гривень.

В ході відпрацювання схем незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість розпочато 7 досудових розслідувань, пов’язаних з ухиленням від сплати ПДВ на суму 22 млн. грн. За встановленими 2 фактами безпідставного заявлення на відшкодування з бюджету 972 тис. грн. ПДВ обліковані кримінальні провадження.

З початку року податковою міліцією ліквідовано 2 «конвертаційні центри» з обігом тіньових коштів на загальну суму 100 млн. гривень. Заходами податкової міліції встановлено понад 50 підприємств- вигодонабувачів, що скористались послугами центрів з мінімізації податків та конвертації коштів, припинено діяльність 16 фіктивних фірм. На банківських рахунках зловмисників заблоковано майже 2 млн. гривень.

В рамках операції «Рубіж-2016» здійснено 8 митних оглядів, за результатами яких донараховано майже 60 тис. грн. митних платежів, складено 25 протоколів про порушення митних правил на суму 835,2 тис. гривень. За виявленими кримінальними правопорушеннями у митній сфері розпочато 5 досудових розслідувань. В рамках кримінальних проваджень вилучено товарів на суму 7,2 млн. грн. За рішеннями судових органів конфісковано товарно-матеріальних цінностей правопорушників на суму понад 1 млн. гривень.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.