Костянтин Стогній: Поліція не може знайти хасидів, які побили журналіста в Умані (фото, відео)

Опубліковано: 22.06.2016

Хасиди в Умані сильно побили оператора “надзвичайних новин”. Сталося це ще 11 червня, але поліція досі не може знайти нападників іноземців, – пише сам постраждалий Констянтин.

61b57651081944faУкраїна втратила південь. Втратила контроль на сході. Тепер і в самому центрі країни, схоже, українці не господарі своєї землі?! Питань багато…
Чому влада робить вигляд, що все нормально і не помічає, що розгорається конфлікт? Чому нова поліція нічого не може вдіяти з демонстративними порушеннями Законів іноземцями та доводиться розраховувати на цивільні формування в балаклавах? Українці собі можуть таке дозволити хоч в який-небудь заморської державі? І що з ними зробить поліція?
Я вже не кажу про те, що раніше Вадим Тітушко отримав 3 роки за замах – ЗАМАХ !!! – У бік журналістів. А тут повне ігнорування нападу на журналістську групу.
Є фотографії нападників, маса свідків, адреси розселення “туристів”. А знайти їх, для поліції – справа непідйомна.
Про всякі міжнародні Комітети та депутатські, типу Свободи, слова і говорити не доводиться – все якраз в Парижі … Люблять вони там в перервах між шопінгом висловлювати співчуття і стурбованість з приводу проблем іноземних журналістів.
Ну, нічого … Поборемося, щоб і в своїй країні вони хоч щось робили. А хто не зрозумів – увічнимо! У програмах, статтях, книгах. – висловлюється Костянтин Стогній.

bf257650a45e6196deb57650a54dd507

Джерело: facenews.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.