Уманський університет візьме участь в проекті “Шкільний учитель нового покоління”

Опубліковано: 22.06.2016

 “Шкільний учитель нового покоління” – саме таку назву отримав спільний проект Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні. Захід створений з метою покращити підготовку вчителів англійської мови у вищих навчальних педагогічних закладах України за допомогою нової програми. Пілотування інноваційної програми в університетах-учасниках проекту, серед яких Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, розпочнеться з 1 вересня 2016 року.

Презентація Програми з методики навчання англійської мови у вищих навчальних закладах України відбулася 9 червня 2016 року. Запрошені були представники адміністрацій університетів, які беруть участь в педагогічному експерименті. Представниками від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини були проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Владилена Сокирська, координатор з питань міжнародного співробітництва Ольга Сушкевич, заступник декана факультету іноземних мов з навчальної роботи Людмила Люшнівська, заступник декана факультету іноземних мов з питань педагогічної практики Олена Бевз.

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей виступив із промовою, у якій наголосив, що необхідно впровадити зміни у системі підготовки вчителя іноземних мов для підвищення рівня володіння іноземними мовами серед українського населення, у тому числі й учнів загальноосвітніх навчальних закладів. На презентації програми також виступили заступник директора Британської Ради в Україні Наталя Василюк, директор навчального центру та екзаменаційних служб Британської Ради в Україні Пол Кім, консультант проекту (Велика Британія) Род Болайто, менеджер з освітніх проектів Британської Ради в Україні Вікторія Іваніщева.

Директор Департаменту вищої освіти Олег Шаров звернувся до учасинків, обговрюючи впровадження змін у підготовку вчителів іноземних мов. Він зазначив, що кваліфікований випускник педагогічного університету зможе не лише ефективно навчити дітей, а й вплинути на рейтинг вищого навчального закладу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.