9-10 липня Умань перетвориться на культурну столицю України

Опубліковано: 23.06.2016

1

9 липня фестиваль «ШіДі РіДі Fest», який увійшов в ТОП-5 найочікуваніших подій літа області, перетворить місто Умань у культурну столицю України. На уманчан чекають розваги різного плану: виступи етно-колективів, музичних гуртів різного спрямування та виставки народних майстрів. 

Дата проведення — 9-10 липня 2016 року 12:00-22:00

Місце проведення — територія ДІАЗ «Стара Умань», місто Умань, Черкаська область.

Організатори фестивалю пояснюють: “Одне із завдань фестивалю – пробудити живий інтерес до історичного та духовного спадку українського народу. Головний акцент фестивалю – саморозвиток та активний, здоровий спосіб життя. Сьогодні як ніколи в світової спільноти зростає інтерес до всього українського, захоплення культурним спадком нашого народу. І наше завдання – популяризувати Україну, розвивати і примножувати духовні багатства українців”.

Основні заходи, що плануються на фестивалі:

 • літературна сцена;
 • зона майстер-класів;
 • виставка картин відомих художників України;
 • стрільба із лука;
 • театр вогню;
 • народні ігри;
 • пункт обміну обгорток від морозива Компанії “Рудь”;
 • подарунки та призи від партнерів енергетичного напою Black Energy;
 • нічний перегляд українського кінофільма під відкритим небом;
 • дводенний потужний концерт на Великій сцені: 30 кВт живого звуку та світла за участю більш ніж 10-ти гуртів різних сучасних напрямків української музики (Брати Гадюкіни,Vacя Club (Київ), Вій (Київ, етно-рок), Ігор Закус та Іванка Червінська “Коломийки” (Київ, етно-джаз), ДримбаДаДзига (етно-рок), Nebraska (Івано-Франківськ, українське-кантрі), Людина-оркестр Олег Універсал та Тріо Гонта та інші).

Участь у фестивалі також візьмуть: найвідоміший казкар України – Сашко Лірник; поет, коментатор футбольних матчів та боксу, телеведучий – Дмитро Лазутків; поет, художник Богдан-Олег Горобчук; поет, журналіст і музикант Павло Коробчук.

Народні майстри навчатимуть бажаючих виготовляти  власними руками намисто із насіння, воскові свічки, ляльки-мотанки, різьбярські виробии, видзігорки з лози, витинанки, іграшки з глини, лизуни, глиняні тарілки на справжньому гончарному крузі; ткати на старовинному ткацькому верстаті, а також удосконалюватися у флористиці та  ліпці з полімерної глини.

Художник-графік Василь Власюк малюватиме авторські скетч-портрети. Уманчани зможуть відвідати виставки робіт уманських молодих художників Дар’ї Дьоми-Пісної та Люби Весни.

 

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.