Чиста середа: на Баб КП провели день прибирання (фото)

Опубліковано: 23.06.2016

Вулиця Артема виблискує чистотою. Сьогодні депутат від партії «Відродження» Олександр Колесник разом зі своєю командою та комунальниками провели прибирання.  За останні 15 років центральна вулиця мікрорайону БабПК вперше «побачила» мітли, вапно та електричні  коси.DSC_7284

Вже із 8 ранку уманчани разом із комунальники на чолі з депутатом від партії «Відродження»  Олександром Колесником наводять чистоту на вулиці Артема. Вони косять траву, очищають дороги, фарбують вапном стовби, прибирають сміття.  Такої роботи у мікрорайоні БабПК не проводили давно.

– “На вулиці Артема вже більше 15 років ніхто не проводив прибирання. А це ж перша вулиця, яку бачать  гості міста, коли заїжджають в Умань. От ми і взялися до роботи. Я звернувся до міської влади, мені надали 5 одиниць техніки та працівників комунальних служб. Долучилися до прибирання  і небайдужі уманчани”, – розповідає Олександр Колесник.

На цьому депутат не планує зупинятися. Далі він візьметься за наведення благоустрою на вулицях Богдана Хмельницького та на Первомайській. А восени –  за озеленення мікрорайону.

“Хочу подякувати нашому депутату від Партії “Відродження” в Уманській міській раді Олександру Колеснику за проведену роботу у мікрорайоні Баб КП по вулиці Артема. Вважаю за таким принципом на благо міста Умань повинні працювати всі депутати Уманської міської ради”,- прокоментував народний депутат України Антон Яценко.

Нагадаємо, що декілька місяців тому Олександр Колесник уже встановив у мікрорайоні світло та вирізав хворі дерева.

DSC_7279DSC_7294

DSC_7293

Джерело: center-news.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.