Гороскоп для уманчан на 24 червня

Опубліковано: 24.06.2016

1
Овен

Дуже складним буде цей день: очікується ряд великих скандалів і викриттів, що може призвести до відставок Овнів, а також дати поштовх революційних і опозиційних виступів. Вам потрібно попрацювати над зміцненням своїх «тилів», використовуючи з цією метою родинні та сімейні зв’язки.

 Телець

Особисте життя може скластися зовсім не так, як хотілося б Тельцю. Потужний тиск з боку чоловіка буде відчуватися протягом усього місяця, і не люблять конфліктів Тельцям доведеться йти на компроміс, якщо не на повну капітуляцію. Остання декада призначить за почуття дуже високу ціну. Захищайте свої права, постарайтеся уникати стресових ситуацій.

 Близнюки

Настає прекрасний час для роздумів про перехід до нового роду діяльності, відновлення та зміцнення старих зв’язків або наданні допомоги близьким. Ймовірно, несподівана звістка змусить вас змінити намічені плани. Зверніть увагу на своє здоров’я. З-за різкого зниження життєвого потенціалу вкрай небажані фізичне перенапруження або дії, пов’язані з ризиком.

 Рак

Уникайте поїздок, спілкування з незнайомими людьми або отруєння. Легковажне ставлення до свого здоров’я або напружена робота може стати причиною нервового зриву або захворювання. У сфері професійної діяльності не виключені великі фінансові втрати. Зустріч зі старим знайомим може привести до несподіваного повороту в долі.

 Лев

Сприятливий день для звернення до начальства з діловими пропозиціями. Ймовірно поява нової роботи або нових партнерів. Цей день буде забарвлений в оптимістичні кольори. Однак планети радять вам визначити пріоритети: іноді процес досягнення мети для вас важливіше, ніж сама мета.

Діва

Бути може, сьогодні події будуть розвиватися не зовсім так, як ви цього хотіли. На жаль, вплинути на їх перебіг вам навряд чи вдасться. Ймовірно, свіжі ідеї, нові люди відкриють вам нові можливості для прикладення сил або запропонують нову сферу діяльності. Не поспішайте з відповіддю – сьогодні не найкращий день для кардинальних змін.

Терези

Життєвий потенціал знижується, тому не слід проявляти активність у сфері професійної діяльності, займатися комерцією або творчими пошуками. Імовірні розчарування в особистому житті, пов’язані зі зрадою партнера або розривом відносин з-за образи або ревнощів. Відпочинок в суспільстві близьких людей, улюблене захоплення знімуть нервову втому.

 Скорпіон

День сприятливий для планування, соціальних контактів або емоційних прихильностей. Позитивні тенденції не дозволять емоціям вийти з-під контролю. Ймовірно, для досягнення мети доведеться проявити всю свою чарівність – нові знайомства можуть згодом стати фундаментом для просування по службі або для фінансових надходжень.

 Стрілець

Сьогодні ви зможете тверезо оцінити партнерів, продумати майбутні дії, знайдете мир і спокій в душі. Посилюються аура і здатність впливати на оточуючих. Ймовірно, деякі невдачі останнього часу вибили вас з сідла. Проявіть терпіння і витримку: рано чи пізно задумане можна буде втілити в життя.

 Козеріг

Доля дає вам шанс поліпшити своє фінансове становище. Впевненість, ділова активність і динамізм допоможуть вам знаходити вірні рішення з важливих питань. Бажання підкорювати нові висоти і освоювати нові території може підштовхнути вас до необачних вчинків.

Водолій

День несе пригоди, несподівані повороти в долі, обмани. Сьогодні скоротіть спілкування, зустрічі або творчі шукання. Зосередьтеся на головному і намагайтеся не відволікатися на дрібниці. Ймовірно, проблеми і помилки у сфері професійної діяльності заберуть весь ваш час.

Риби

Хороший день для колективної роботи, спільних заходів. Не рекомендується ризикувати чи займатися дорогими покупками. Сприятливий відпочинок у колі сім’ї, подорожі, ігри з дітьми, які будуть раді спілкуванню з вами. Прислухайтеся до порад друзів – їх судження будуть вірними, своєчасними і повними.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.