Уманська колонія показала, в яких умовах перебувають ув’язнені (фото)

Опубліковано: 24.06.2016

?????????????

Перший заступник голови спостережної комісії ОДА Віталій Коваль перевірив умови перебування засуджених в Уманській виправній колонії № 129 . Наразі в уманській колонії відбувають покарання 252 жінки різного віку, вперше засуджених до позбавлення волі. Сама ж колонія розрахована на 400 осіб.

?????????????

Віталій Коваль разом з керівником управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в області Анатолієм Грищенком та начальником колонії Анатолієм Лапуцьким оглянули умови перебування на території колонії, яка має житлову та виробничу зони.

?????????????

Житлова зона налічує гуртожитки, карантинне приміщення, їдальня для спецконтингенту, клуб, лазня-пральня, медична частина, штаб, кімнати короткострокових та довгострокових побачень, приміщення камерного типу зі штрафним ізолятором, адмінбудинок; виробнича зона – швейне виробництво установи, на якому  жінки виготовляють робочий одяг на замовлення.

?????????????

Також при колонії існують різні склади: для продовольства, тривалого зберігання особистих речей засуджених, речовий склад, овочесховище, а також підсобне господарство.

?????????????

Керівник виправної колонії Анатолій Лапуцький вважає, що умови в колонії сприяють виправленню засуджених: “Жінки тут, окрім роботи на виробництві, мають час для себе: займаються творчістю, малюють, читають книги. І насправді немає потреби їх примушувати це робити, оскільки вони самі мають бажання. Звісно, не всі усвідомлюють скоєні помилки навіть після відбуття покарань, втім багато жінок у подальшому змінюють своє життя на краще”.

?????????????

Віталій Коваль мав змогу поспілкуватися не лише з персоналом, а й з в’язнями: “Умови, в які повертаються колишні засуджені, мають мотивувати їх до нормального життя. Звичайно значну роль тут відіграє соціальна та трудова адаптація людей, які виходять на волю. Однак добре, коли вже в цих стінах вони усвідомлюють, що варто змінитися і в майбутньому не скоювати повторних злочинів”.

?????????????

 

?????????????

?????????????

?????????????

?????????????

?????????????

?????????????

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.