Уманські студенти повернулися з чемпіонату України з веслування із 12 медалями (фото)

Опубліковано: 24.06.2016

3

Студенти Уманського державного педагогічного унвіверситету взяли участь у змаганнях з веслування. Серед учасників – 24 команди із 22 областей України, уманські студенти-спортсмени вибороли 12 медалей: 3 золотих, 4 срібних та 5 бронзових медалей.

   Студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у чемпіонаті України з веслування серед молоді до 23 років та юніорів 1997-1998 р.н., який проходив у місті Дніпро.

  У збірній команди Черкаської області виступали Наталія Мельник, Богдан Щербак, Назар Щербак, Олександр Гарань, Юлія Юрійчук, Владислав Мегесь, Ярослав Фриюк, Владислав Карнаух та Микола Чаплоуцький.

   Юлія Юрійчук отримала золоту медаль у заїзді байдарок-двійок на дистанції 500 м, ставши разом з тим срібним призером на дистанції 500 метрів у заїзді байдарок-одиночок та байдарок-четвірок. Владислав Мегесь отримав золоту медаль у заїзді байдарок- двійок на дистанції 1000 м та на дистанції 500 м, срібну нагороду у заїзді байдарок-четвірок на дистанції 1000 м та бронзову нагороду у заїзді байдарок-четвірок на дистанції 500 м. Олександр Гарань отримав бронзові медалі у заїзді байдарок-четвірок на дистанції 1000 м та байдарок-двійок на дистанції 500 м. Наталія Мельник отримала срібну медаль на дистанції 500 метрів у заїзді байдарок-четвірок. Владислав Карнаух отримав бронзову медаль в заїзді каное-четвірок на дистанції 200 м. Ярослав Фриюк отримав бронзову медаль в заїзді байдарок-четвірок на дистанції 500 м.

2

Студенти уманського університету Владислав Мегесь та Юлія Юрійчук увійшли до складу національної збірної з веслування і отримали право представляти Україну на міжнародних змаганнях – Чемпіонаті Європи, що відбудеться 14-17 липня в Болгарії, та Чемпіонаті Світу, який 28-31 липня пройде у Білорусії.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.