В Умані соціальні працівники ділилися досвідом роботи в реабілітаційних центрах (фото)

Опубліковано: 24.06.2016

1

В Умані відбувся всеукраїнський навчальний семінар «Ознайомлення з роботою сучасних реабілітаційних центрів. Обмін досвідом».Соціальних працівників з усієї України ознайомили із роботою сучасних реабілітаційних центрів.  Організувала захід всеукраїнська громадська організація інвалідів «Гармонія»,за підтримки Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального захисту інвалідів.

Уманські соціальні працівники ділилися власними напрацюваннями щодо реабілітації і соціальної адаптації людей з особливими потребами. Запрошеними були фахівці з усіх областей. Також  розповіли про свій досвід учасники антитерористичної операції.Учасники заходу обговорювали  актуальні проблеми соціальної сфери, перспективні напрямки її розвитку.

2

Директор Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Руслан Чикало розповідає: “В Умані діє один із найкращих в області реабілітаційних центрів для людей з особливими потребами, в якому нині оздоровлюють і АТОвців. Для них тут – кріо- та інфрачервона сауни, джакузі, басейн, різновиди водного та фізмасажу, тренажерна зала та соляна кімната. Учасники АТО потребують психологічної допомоги, тож для них тут працює психолог”.

Президент Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Гармонія» Юрій Антропов додав, що в Умані соціальні установи – це цілісні комплекси допомоги та підтримки інвалідів європейського рівня.

Як результат в кінці семінару були сформовані конкретні пропозиції для Міністерства соціальної політики України щодо оптимізації співпраці  громадських організацій інвалідів з органами місцевого самоврядування, вдосконалення системи реабілітації в Україні,  надання реабілітаційних послуг інвалідам, учасникам АТО.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.