Гороскоп для уманчан на 25 червня

Опубліковано: 25.06.2016

 4

Овен

В цей день постарайтеся утриматися від активної діяльності, фізичних навантажень, стримайте спілкування з сторонніми людьми. Цілком ймовірно, що виняткова щедрість або благородство по відношенню до недостойній людині стане причиною конфлікту, який вирішиться не на вашу користь. Зірки рекомендують виключити нові знайомства: сьогодні ваша інтуїція на вкрай низькому рівні, тому обдурити вас зможе навіть дитина. Можливі головний біль і погане самопочуття. Дотримуйтесь помірність в їжі і вживанні спиртних напоїв.

 Телець

Життєвий потенціал на вкрай низькому рівні, тому можливі загострення хронічних захворювань, небезпечні перевантаження, невиправданий ризик. Зведіть до мінімуму свої обов’язки, проте уникайте критичних зауважень начальника: вам зовсім нема чого псувати з ним стосунки – це може перешкодити вам здійснити плани, пов’язані або з отриманням нового місця, або з новою цікавою роботою. Деяка метушня у другій половині дня зажадає від вас зібраності і стриманості.

 Близнюки

Ймовірно, через несприятливе розташування планет вас чекають помилки в поведінці або прорахунки в роботі. Можливі різкі і раптові перепади в настрої. Можливі проблеми з реалізацією планів та ідей, конфлікти з партнерами: правдивість, довірливість і деяка життєва наївність завадять вам розпізнати підступи недругів.

 Рак

Чудовий день для спілкування з друзями, прийому гостей, розваг, веселощів. Сприятливий день для індивідуальної або колективної творчості. Можливі раптові витрати або втрати, тому будьте обережні у поводженні з фінансами. Увечері можливе загострення стосунків у сім’ї, вірогідні випробування у відносинах між батьками і дітьми. Не рубайте з плеча – не дозволяйте різкості суджень або упередженості перекреслювати суть ваших відносин з близькими людьми.

Лев

Сьогодні краще всього зайнятися особистими справами і зміцненням здоров’я. Не виключено, що саме сьогодні вам вдасться успішно вирішити виниклі любовні проблеми. Самотніх Львів чекають багатообіцяючі зустрічі, цікаві, але нетривалі знайомства, легкий флірт. Сприятливий збіг обставин, вміння змінювати тактику поведінки в залежності від ситуації допоможуть подолати будь-які труднощі.

 Діва

День початку будь-якої важливої справи, використання інформації, гармонії. Можливо нове знайомство, яке згодом переросте у серйозні стосунки, або гарна звістка, яка відкриє нові горизонти. Зірки радять звернути увагу на здоров’я. Можливо, ви відчуєте сьогодні легке нездужання, безпричинну тугу. Не рекомендується вживання спиртних напоїв.

 Терези

Відносини з близькими і друзями складаються не надто вдало. Ймовірно, обмани, наклеп чи непорозуміння будуть заважати духовному прогресу, колективним діям або творчості. Можливі свято або зустріч, які будуть затьмарені чиєюсь екстравагантною витівкою, не виключено, що вашою. Снів слід остерігатися, а побачене тримати в таємниці.

 Скорпіон

Домашні клопоти можуть принести радість від спільних дій з близькою людиною. День сповнений планів і надій, більшості з яких судилося здійснитися. Несподіваний вчинок може стати причиною ускладнення відносин з друзями. Сприятливі прогулянки, фізичні навантаження, дорогі покупки, крім придбання коштовностей або виробів з каменю.

 Стрілець

На роботі і вдома вірогідна нестабільність. Зірки рекомендують тверезо оцінити дійсність і не ганятися за порожніми прожектами. Не проявляйте активності в комерційних справах. Незважаючи на зусилля, ви не зумієте подолати всі перешкоди. Зірки радять не конфліктувати з оточуючими, не нав’язувати своїх думок друзям і колегам по роботі. Можливі різкі і раптові перепади в настрої, болісні сни або головні болі. Емоційна чутливість може стати причиною неврівноваженість і дратівливість. У сфері інтимних відносин слід уникати неприборканих пристрастей і ризикованих вчинків.

 Козеріг

Деяка метушня і метушня зажадають від вас великої зібраності та відповідальності. Відкиньте всі сумніви і дозвольте почуттю впевненості повністю оволодіти вами. Одним словом, йдіть до поставленої мети. Можливі значні події в особистому житті. Планети рекомендують приділити увагу дітям, сходити в цирк або в театр, здійснити прогулянку. Це піде їм на користь і принесе задоволення вам. Життєвий потенціал знаходиться у верхній точці. Однак ваша емоційна вразливість може призвести до прикрих непорозумінь і стати причиною сварки з близькими людьми. Побачений сон толкуйте навпаки.

 Водолій

Сприятливий день для зміни сфери діяльності, появи нових партнерів, сімейних відносин. Ймовірно, сьогодні у вас несподівано з’явиться можливість продемонструвати всі свої таланти і здібності. Не виключено нове захоплення. Ваша енергія, що б’є через край, вселить радість і оптимізм в оточуючих. Планети радять звернути пильну увагу на нові вигідні ділові пропозиції і використовувати їх з максимальною вигодою для себе. Не зловживайте спиртними напоями. Хороший день для подорожей, піших прогулянок, фізичних вправ.

 Риби

Доля посилає вам чергові випробування на міцність особистих або сімейних відносин. Необережне слово або бурхливий сплеск негативних емоцій може серйозно ускладнити відносини з близькою людиною і навіть призвести до повного розриву дипломатичних відносин. Не виключено, що доведеться понести непередбачені фінансові витрати. Сон здійсниться, якщо снився двічі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.