В Умані відсвяткували День молоді: за ініціативи народного депутата Антона Яценка встановлено скульптуру «Закохана пара» (фото)

Опубліковано: 26.06.2016

День Молоді — свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Адже молодість не залежить від віку — вона живе в душі, тієї людини, що не перестає будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам. Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, це свято особливе, бо молодість — відповідальна пора, коли людина ухвалює свої перші рішення, які можуть вплинути на все життя, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Молодь — це наше майбутнє, це та потужна сила, що робить світ іншим.

Свято в Умані відкрили танцювальні номери від студії “Батерфляй” в супроводі dj Makimota, поетичний виступ, реп-батл, вело-трюки, атлетичний силовий виступ з гирями.

На території парку були розваги для дітей, виставки та майстер-класи. Поруч з парком, біля кінотеатру було облаштовано куточок вуличної їжі, де уманчани смакували стравами.
По обіді відбувся джазовий концерт тріо з Умані “G-Art”, виступ рок гурту “Vermona State” та гостей з м. Черкаси рок-гурту “Сонце в кишені”.

О 17:00 розпочався концерт на Площі Соборності за участю місцевих гуртів “Атмосфера” і “Bagiroff Band” та спеціального гостя KOZAK SYSTEM.

В День молоді для кожного уманчанина — від маленького до великого — знайшлася розвага: насичена музична програма, танцювальне шоу, виставки, майстер-класи та вулична їжа.

З нагоди свята за ініціативи народного депутата Антона Яценка встановлено скульптуру « Закохана пара» в Центральному парку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Інтернет-сайт Uman news.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Уманчани святкують День молоді.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Народний депутат Антон Яценко на відкритті скульптури ” Закохана пара”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Скульптура “Закохана пара”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Скульптура “Закохана пара”.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.