Гороскоп для уманчан на 27 червня

Опубліковано: 27.06.2016

22

Овен. У Вас, нарешті, дійшли руки до безлічі дрібних домашніх справ. І Ви доведете самому собі і оточуючим, що багато чого можете і вмієте, варто лише захотіти.

Телець. Лінь, млявість, апатія. Можливі необережні вчинки і необачні висловлювання. Можлива небезпека від води.

Близнюки. Майже стовідсоткова ймовірність того, що Ви з коханою людиною нанесете візит іншій сім’ї, де зможете непогано відпочити і розважитися.

Рак. Зранку Ви відчуваєте себе сонно, не відпочившим, навіть розбитим.

Лев. Двох думок бути не може, тільки на природу! Чим старший вік, тим спокійніше повинен бути відпочинок.

Діва. Дуже вдалий день. Зірки обіцяють Дівам приємні сюрпризи, цікаві зустрічі, цікаве дозвілля та вигідні капіталовкладення. На брак подій скаржитися не доводиться, але ваш життєвий потенціал знаходиться на дуже високому рівні, а це означає, що перевтоми можна не побоюватися.

Ваги. У таких випадках про людину говорять, що він «пливе». Ніякої зосередженості і самоорганізованості. Ви постійно щось шукаєте, знаходите те, що шукали і тут же кладете в таке несподіване місце, що потім доводиться знову шукати. Сьогодні краще залишити машину в гаражі.

Скорпіон. День гарний для екскурсій, зроблених з пізнавальною метою – краєзнавчі та інші музеї, в інші міста і т. п. Органний зал або філармонія теж будуть до речі. До речі, коли в останній раз Ви там бували?

Стрілець. Є народний вислів, що означає напад жадібності: «Жаба давить». Сьогодні жаба Стрільців буде така велика, що зможе надавити не тільки на них самих, але й на їх супутницю (супутника).

Козеріг. День пробуджує в Козерогах допитливість, змушує цікавитися поточними новинами. Багато Козерогів почнуть відчувати підвищений інтерес до подій у соціумі, науково-дослідних теорій, концепцій, випробувань.

Водолій. Можливо, до Водоліїв в гості прийдуть родичі. І, як в давні часи, сядуть за стіл і згадають те спільне, чого, як виявиться, у них не так вже й багато.

Риби. Риби зможуть продемонструвати витончений смак і творчі здібності. Не варто проводити цей день в новому оточенні, краще бачити поруч знайомі обличчя.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.