Уманський студент вдруге переміг на Всеукраїнському літературному конкурсі (фото)

Опубліковано: 28.06.2016

3

Дмитро Безверхній відомий усій Україні своїми оповіданнями та детективами. На даний час хлопець має близько 10-ти публікацій у провідних виданнях країни. Так нещодавно Дмитро взяв участь у Всеукраїнському конкурсі детективної прози «Це ж елементарно, сер», у якому вдруге отримав гран-прі та звання наймолодшого детективіста України. Про це повідомляє “Вечірня Умань“.

В інтерв’ю Дмитро зізнається, що його літературний талант визнавали не завжди. Особливо важко з цим було у школі:
– Одного разу вчителька географії назвала моє оповідання найжахливішим, що їй доводилось читати. Такі репліки або ламають, або загартовують, змушуючи тебе рухатись вперед, і доводити, що твоя творчість варта уваги.
Розкритися таланту допомогла випадковість: побачивши у соціальній мережі пост: «Готується до друку збірка оповідань «Теплі історії про коханих і рідних», хлопець вирішив випробувати долю.

2
– Все відбувалось в останній момент. Фінальна крапка в оповіданні ставилась в останню ніч. А так, як в мене дома не працював інтернет, я довго вигадував як його можна відправити, і раптом збагнув… Сільська рада – там точно є інтернет! О першій ночі підняв на ноги місцевого голову, і ми відправили моє оповідання. Яке згодом успішно потрапило до друку, – додає письменник.

Його книга «Дружина молочника» – детектив, події якого розгортаються в  Умані початку XX ст.  Коли результати конкурсу було оголошено, Дмитро дізнався, що його твір визнано найкращим, а самого Дмитра – наймолодшим автором детективів в Україні.

Проте наступного року хлопець знову перемагає у цьому ж конкурсі:
– Мій найбільший успіх, це те, що тепер, коли я кажу, що мені потрібно йти працювати над детективом, мої рідні і друзі вже сприймають це не як юнацьку забавку, якою за займаюсь замість того, щоб допомагати по господарству, а як серйозну розумову роботу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.