Гороскоп для уманчан на 29 червня

Опубліковано: 29.06.2016

2
Овен

Деякі представники цього знаку можуть вселяти віру і викликати повагу до себе, тому будуть здатні прийти до влади. Влада — це не тільки шана і повага, але й велика відповідальність. Про це варто пам’ятати тим, хто робить громадську і політичну кар’єру.

 Телець

Ймовірно, сьогодні вам буде важко організувати свій день. Брак часу, непотрібна метушня, сварки через дрібниці здатні зіпсувати настрій кому завгодно. Для «розрядки атмосфери» нічого не робіть, нікуди не поспішайте, попросіть вибачення у близьких, самі простіть їх. Спокійний відпочинок, тривалий сон — ось те, що вам зараз потрібно.

Близнюки

Є шанс геть втратити голову від кохання — спекотне літо дає вам таку можливість. У сімейному житті вас чекає також нерівне життя: любов або різкий зрив усіх відносин. Занадто сильні емоції можуть негативно позначитися на вашому житті, тому «зменшіть оберти».

 Рак

День біохімічних перетворень і алхімії тіла і душі. Під час цього процесу в організмі включаються найтонші енергії. Будьте обережні, так як сьогодні можуть активізуватися всякого роду шарлатани-цілителі, чорні маги, чаклуни. Намагайтеся довго не перебувати в людних місцях.

 Лев

День передбачає сумніви, невпевненість і боягузтво.  Леви будуть здатні призупинити свою активність, не відчуваючи під собою твердого ґрунту. Якщо цього не відбудеться, то про більшість ваших переваг ніхто не дізнається, а ваш партнер врешті-решт вирішить, що йому слід знайти собі кого-небудь, хто буде вести себе більш активно.

 Діва

Цей день посилить консервативні нахили Дів. Пошук нових шляхів і концепцій вони відкинуть і віддадуть перевагу випробуваним і перевіреним на практиці способам досягнення цілей. Їх кредо — «терпіння і труд все перетруть». У даний момент це кредо буде цілком виправданим. Саме завзятість і працьовитість дозволять вам досягти високих результатів.

 Терези

День символізує владу і відповідальність. Терези можуть одночасно займатися звітами про старі справи і планувати нові. Багатьом доведеться брати активну участь у долі людей зі свого оточення. Постарайтеся зробити все, що від вас залежить, щоб не розчарувати людей, які чекають від вас реальних результатів.

 Скорпіон

Вельми ймовірне відновлення любовних стосунків. Можливо, спочатку це буде ще не любов, а просто взаємний інтерес і приємне спілкування. Але сама доля все ж з’єднає вас. Якщо ви загрузнете в побуті і повсякденності, то ваше життя може з часом стати одноманітним. Якщо це станеться, то вам важко буде щось виправити.

 Стрілець

У ваш будинок зачастять гості. Багато свого часу Стрільці присвячуватимуть дому, сім’ї і величезне значення будуть надавати стабільній та духовній сфері життя. Постарайтеся організувати свято для себе і своїх близьких. Зверніть особливу увагу на мікроклімат у родині. Рекомендується благодійність.

 Козеріг

День символізує подвійність. З одного боку, ви будете намагатися не дуже втручатися в справи інших, а з іншого — все ж віддасте перевагу перебуванню в курсі всіх проблем і впливу на ситуацію. Не взвалюйте на себе тягар відповідальності за життя оточуючих. Іншої реакції, крім роздратування, ви не дочекаєтеся.

Водолій

Навіть якщо ви відчули, що в домашніх і житлових питаннях розпочався позитивний зсув, не варто намагатися одним махом вирішити всі проблеми. У кращому випадку, ви тільки відродите ті конфлікти і розбіжності, які розбурхували вашу родину з початку місяця. Варто просуватися дуже повільно і поступово.

 Риби

Сьогодні ви можете ходити над краєм прірви – Риби виявляться залежні від непорядних людей, які штовхають їх на протиправні дії. Зросте небезпека травм, зокрема переломів ніг, які є найбільш вразливою частиною вашого тіла. Вам доведеться зробити вирішальний крок, який визначить ваше становище в майбутньому.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.