Гороскоп на 30 червня

Опубліковано: 30.06.2016

2

Овен

День важкий, що загрожує непорозуміннями в особистих стосунках або помилками у сфері професійної діяльності. Овнам, що перебувають на державній службі, слід уважніше поставитися до своїх обов’язків: ймовірні невірна інформація, перевірка діяльності або складнощі у відносинах з колегами або начальством. Неприємна звістка може змусити змінити плани або зовсім відмовитися від наміченої справи.

 Телець

Зверніть увагу на стосунки з друзями, сусідами, далекими родичами – не виключені підступи ворогів. Доречними будуть фізичні вправи, подорожі чи прогулянки, активний відпочинок. Зайва недовірливість або уявна неуважність з боку партнера можуть призвести до непорозумінь в особистому житті.

 Близнюки

Можливо, негативні тенденції дня негативно позначаться на вашому самопочутті та поведінці. Не виключено, що надлишок внутрішньої енергії знайде вихід у надмірному владолюбстві, прагненні домінувати в будь-якій справі, не рахуючись з думкою і бажаннями оточуючих. Відвага і сміливість можуть обернутися надмірною схильністю до ризику, яка змусить вас зробити необачний вчинок відносно близької людини або прийняти невірне рішення у сфері професійної діяльності. Випадкова травма або хвороба може перешкодити виконанню раніше намічених планів.

 Рак

Сьогодні ви опинитеся в центрі уваги. Вас чекає втілення найбільш сильних і честолюбних бажань. Гарний час для розвитку комерційних зв’язків, особистих відносин. Сьогодні чекайте ділових пропозицій. Фінансового успіху ви досягнете за допомогою партнерів або впливових покровителів. Прекрасний час для спілкування з протилежною статтю. Ймовірність гармонійних відносин дуже велика.

Лев

Сьогодні не слід ризикувати, пускатися в авантюрні пригоди, домагатися прихильності осіб протилежної статі, виділятися з оточення. Широке спілкування може мати негативні наслідки. Скоротіть контакти до мінімуму. Ймовірні проблеми, що вимагають відхилення від основних життєвих принципів. Вам, очевидно, сьогодні доведеться вирішувати як раз одне з таких питань. Наберіться терпіння, вам слід зайняти вичікувальну позицію. Зірки застерігають від несподіваних проблем в особистому житті.

 Діва

День морального очищення, духовних пошуків і зосередження на філософських проблемах. Будь-яка робота, що вимагає активних дій, чи властива вам рішучість ляжуть на плечі тяжким вантажем. Добре проявляти милосердя, великодушність, заступництво. Не можна відмовляти у виконанні прохань або приймати жорсткі рішення.

 Терези

Життєвий потенціал знаходиться на невисокому рівні, тому ви не зможете повною мірою проявити свої таланти та здібності. Все, чого ви досягнете, буде досягнуто тяжкою працею. Розташування зірок вказує на небезпеку фінансових втрат або обману в комерційних операціях. Невирішені питання або несподівані проблеми можуть змусити вас неабияк попрацюівти для того, щоб повернути події у звичне русло.

Скорпіон

Ви зможете домогтися повного успіху тільки за умови, що будете рахуватися з думкою оточуючих, поважати ділові якості партнерів і не прагнути до беззаперечного лідерства – надлишок вашої внутрішньої енергії може виявитися руйнівним для справи. Розподіліть пріоритети, визначте відносини і сміливо йдіть до заданої мети – вас чекає удача.

Стрілець

З самого ранку очікуйте непорозумінь і розбіжностей з оточуючими людьми. Ваші прагнення до заступництва і бажання керувати можуть створити проблеми у відносинах з керівництвом, яке косо подивиться на всі ваші ініціативи. Відсутність ясної і зрозумілої ідеї може вселити в вас деяку розгубленість і невпевненість у своїх вчинках. Несприятливий день для звернення в громадські установи, зміни роботи або прийняття важливих рішень.

Козеріг

Життєвий потенціал Козерогів на такій висоті, що їх чарам неможливо протистояти. Ви просто притягуєте до себе, викликаєте симпатію, змушуєте пропонувати послуги і допомогу. Всі справи будуть даватися вам легко, і навіть грошові проблеми на час відступлять. Для Козерогів існує ймовірність отримання винагороди, подарунка або виграшу. Можливо, конфлікт між любов’ю і службовим обов’язком буде вирішено на користь любові, що дозволить вам вирішити деякі проблеми в особистому житті.

 Водолій

У першій половині дня намагайтеся концентруватися на позитивних думках, відмовитися від гордині і ревнощів. Не намагайтеся перекласти свої помилки на плечі партнера. Всі проблеми другої половини дня пов’язані з дітьми, творчістю та особистим успіхом. Можливе отримання звістки, яка потягне за собою великі та приємні зміни в особистому житті. Не пропустіть свій шанс.

 Риби

Вкрай несприятливий день. Можливо, через негативний вплив сторонньої людини. По можливості скоротіть спілкування, проявляйте стриманість, не намагайтеся упорядкувати навколишній хаос. Життєвий потенціал має тенденцію до зниження. Вірогідні інфекційні захворювання, травми.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.