В Умані абітурієнтка не прийшла складати ЗНО, тому що напередодні народила дитину

Опубліковано: 30.06.2016

1

Про курйозні та непередбачувані ситуації, що виникали при складанні абітурієнтами ЗНО, розповіла Марина Макуха, координатор громадської мережі «Опора», яка проводила нагляд за пунктами складання ЗНО абітурієнтами області.

Непередбачувана ситуація виникла в Умані, коли дівчина не змогла з’явитися на ЗНО через народження дитини.

– В Умані дівчина, яка була зареєстрована, не змогла прийти до пункту складання ЗНО, бо напередодні народила, – розповіла Марина Макуха.

Окрім того, Марина додає, що в деяких школах в коридорах чи навіть аудиторіях висіли стенди з допоміжною інформацією, що дозволяло абітурієнтам користуватися ними. У черкаських школах вимогу зняти стенди виконали, на Христинівщині ж проігнорували.

Також Марина Макуха додає, що не всі зареєстровані на ЗНО були у рівних умовах: “В Умані були аудиторії без вікон. У таку спеку дітям дуже складно знаходитись у приміщенні без вікон. Також, в якості пункту для складання ЗНО використали аудиторію для молодших класів. Стільці та столи не підходили за розміром абітурієнтам. Ще були аудиторії, де гучно працювали лампи. Вимкнути їх не можна було, а шум відволікав дітей і тому, можна говорити, що не всі були в рівних умовах.”

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.