Детективи НАБУ обшукали Черкаський обласний центр Держсанепідслужби

Опубліковано: 01.07.2016

Сьогодні детективи Національного антикорупційного бюро України провели 44 обшуки у 20 областях України. Як повідомляють на сайті НАБУ, було виявлено корупційну схему керівника ДержСЕС, метою якої було заволодіння бюджетними грошовими коштами під виглядом виділення премій до Дня медичного працівника України.

Відповідно до вказаної схеми, керівник Держсанепідслужби України надав злочинну вказівку ряду директорів відповідних державних обласних установ, згідно із якою останнім та їх заступникам буде виплачено премію до Дня медичного працівника у розмірі двох місячних посадових окладів, один з яких вказані особи можуть залишити собі, а інший повинні передати йому.

У рамках кримінального провадження обшукали сьогодні і Черкаський обласний центр Держсанепідслужби, допитали директора центру Михайла Сьомика, його заступницю Віру Чиж. Також детективи НАБУ вилучили документи та речові докази в приміщені ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

«Я особисто про це нічого не чув, так як був у відпустці. Представники НАБУ у нас вилучили речові докази. Ні я, ні мій заступник ніякого відношення до цієї ситуації не маємо. Більше нічого вам сказати і додати не можу», – сказав М. Сьомак.

Заступник директора центру Віра Чиж, з кабінету якої і винесли опломбований пакет, відмовилася коментувати ситуацію.

6022b9932a55a7b69e5565549ed4658527a633f6

Джерело: УНН

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.