Уманчани відсвяткували свято морозива (фото)

Опубліковано: 02.07.2016

Святковий Марафон Морозива проводиться вже 11 років поспіль. Торгова марка “Ласунка” сьогодні провела  в Умані свято морозива. Дійство почалося в 14.00 в центральному парку міста і тривало до 17.00.

На гостей свята чекали святковий концерт,  конкурси «Кеппі – хепі » , « Ice – cream tatoo» , «Гонки на візках», багато різноманітних конкурсів на сцені, ростові ляльки, весела музика, багато призів і морозива. Дітлахів розважали на атракціонах, проводили конкурси і дарували морозиво.

Зазначимо, що торговій марці “Ласунка” вже майже 20 років. Історія ТМ “Ласунка” почалася майже двадцять років тому з виробництва пломбіру у вафельному стаканчику і ескімо на паличці.  І за весь цей час вона піклувалася про якість продукції, розширення асортименту та впровадження новітніх технологій у виробництво морозива.

Постійний контроль і поліпшення якості продукції, розширення асортименту та впровадження новітніх технологій у виробництво морозива — це далеко не повний перелік того, над чим працює ТМ “Ласунка” з думками про своїх споживачів.

А ті, чий запал не вгамував навіть порція замороженого соку “Світлофор”, отримали шанс кинути виклик і здобути перемогу у справжній битві морозивом! Розвага по душі знайшлася  для кожного!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.